2737
2739
عنوان

روحی

48 بازدید | 3 پست

دوستان توروخدا به دادم برسید . از وقتی مادرم مریض شده و تحت درمان قرار گرفته دنیا برام تیره و تار شده هر روز با فکر از دست دادن عزیزانم برام به سختی میگذره چیکار کنم ؟

۲۴ سالمه مجردم 

عزیز دلم امیدت بخدا باشه باید قوی بمونی تا بتونی از مادرت حکایت کنی و بهش روحیه بدی من خودمم از نظر سلامتی دچار یسر‌ی مشکلات شدم یوقتایی خیلی منو بهم میریزه اما سعی میکنم بهش فکر نکنم چون انرژی منفی بیشتری جذب میکنم و حالم بدتر میشه ، سعی کن دعا و مدیتیشن زیاد انجام بدی چون خیلی ادمو اروم میکنه توی خونه هم نمون باشگاه یا کلاسی چیزی ثبت نام کن

عزیز دلم امیدت بخدا باشه باید قوی بمونی تا بتونی از مادرت حکایت کنی و بهش روحیه بدی من خودمم از نظر ...

خدا بهتون کمک کنه . مرسی از حرفهای خوبتون . کتاب میخونم اکثرا پیاده روی میروم اشپزی میکنم به کارای خونه میرسم اما بازم افکارم به سمت این موضوعا کشیده میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهتون کمک کنه . مرسی از حرفهای خوبتون . کتاب میخونم اکثرا پیاده روی میروم اشپزی میکنم به کارای خ ...

عزیزم طبیعیه ادم دست خودش نیس نگران میشه ،اگه دوست خوبی داری درددل کردن و حرف زدن باهاش خیلی ارومت میکنه . حتما هم باشگاه برو چون باعث ترشح یسری هورمون ها میشه که ادمو بیخیال تر و شاد تر میکنه 

2728