2737
2734
عنوان

چرا مردا اینجورین؟

312 بازدید | 20 پست

هر تاپیکی رو باز میکنم همش خیانت و کتک و سرزنشه

اگه من جاتون بودم منم دست بلند میکردم ببینم چجوری به خودشون اجازه همچین رفتاری میدن؟ 

راهکار اول) ناخونتون رو بلند بذارین. برای مواقعی که دعوا شد با ناخن حمله کنید تا کار دستش بیاد

راهکار دوم) جفتک بندازین یه شکم 

راهکار زیاده ولی حوصله تایپ ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂👌راهکارات

خوب نی نی سایتم مث اخباره میدونی اونجا بیشتر راجب بدبختیا میگ حتی اگ بهترین کشور باشی

اینجام تا ی مشکل پیش میاد میگن نمیان بگن وای ما الان چ خوب بودیم بهم محبت کرد خیانت نکرد

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش
2740

اول اینکه کسی از خوشبختی های خودش و همسرش اینجا خیلی کم شاید صحبت کنه🤦‍♀️

دوم زنا شوهرشونو دوس دارن کسی شاید دلش نخواد با ناخون صورت شوهرشو بکنه 

سوم کدوم آدمی میتونه در برابر زور مرد مقاوت کنه اخه مگه اینکه با زانو بزنه تو جای حساس😅😅

چهارم برو بخواب 👌😌

گازم خوبه. حمله کرد هر جا رو تونستید گاز بگیرید 🤣

من مجردم واسه همین داداشم زیادی کرم میریزه منم با گاز گرفتن کمرش که خیلی درد داره کارو تموم میکنم😂

2706