2733
2734
عنوان

چرا مردا اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 20 پست

به نظر منم برخورد فیزیکی باید دو طرفه باشه بزنی تو تنظیمات اصلی کارخونش تا بفهمه اینجا رئیس کیه😤

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
😂😂👌راهکارات خوب نی نی سایتم مث اخباره میدونی اونجا بیشتر راجب بدبختیا میگ حتی اگ بهترین کشور باش ...

دنیای محبتم که باشه یک بار بزنه کافیه که کل محبت ها بره هوا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اول اینکه کسی از خوشبختی های خودش و همسرش اینجا خیلی کم شاید صحبت کنه🤦‍♀️ دوم زنا شوهرشونو دوس دار ...

زنا شوهرشونو دوس دارن شاید نخواد بزنه؟یعنی مثلا شوهرش میزنتش بعد میگه دوسش دارم پس من نمیزنم؟این زن نیست گل من،این بزرگوار خره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731