2733
2739
عنوان

چجوری خانمم رو راضی کنم که

| مشاهده متن کامل بحث + 8449 بازدید | 223 پست
به نظر من ایشون آقا نیستن یه ماااادررررشووهرررن اومدن اینجا فقط خانومارو دق بدن  اگه آقایی بند ...

دقیقا هم دست میذارن رو موضوعاتی که خانوما خیلی روش حساسن و تو نی نی سایت خیلی در موردش بحثه. 

شما که فقط از هم جنس خودتون دفاع میکنید  تو این اوضاع پول از کجا بیارم واسه رهن و اجاره خونه&n ...

من ۸ساله تویه ساختمون اگه برگردم عقب هیچوقت قبول نمیکردم خیلی اذیتم اسایش ندارم

البته شوهرم هوامونداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر اطرافیاشونو بیچاره میکنن اینجور آدما .ما هم نزدیک به فامیل فضول .همش تلپه خونمون چی بپوشم کی ب ...

واااایییی منم متنفرم😑

روستای پدریم تو اصفهانه ،

خود روستا که هیچی حتی اصفهانم دلم نمی خواد زندگی کنم🤦‍♀️

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
پس چرا اولش گفتید یه نمونه نشونم بده؟😐 وااای سرم الانه که بترکه🤦‍♀️ خدا واااااقعااااا به خانومت ...

اگر میخواست خودشو مثال بزنه همون اول مثال میزد نمیگفت زیاد هستن، بعدشم اینجا مگه هم دیگه رو میشناسیم

2728
الان خانم ایشون کلی جبهه گرفته بابت رفتنش نزدیک خونه مادرشوهرش،اگه راضی هم بشه بره اونجا خواهی نخواه ...

آقای محترم این پستم‌ رو خوندین؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منکه شما رو‌نمیشناسم به خاطر همین اصلا باور نکردم

به جون دو تا بچم راست میگم 

الان کلت داغه بزار دوبار بحث بیفته تو زندگیت اون موقع می فهمی این ملت  چی گفتن بهت 

ما خودمون هم زمین رو پدر شوهرم داد ساختیم 

خیلی هم مقاومت کرد که نریم از خونه 

ولی وقتی دید آرامش نداریم کم کم بی خیال شد 

و الان برا پیدا کردن خونه همراهیمون هم می کنه 

همسرم با آرامش باهاش صحبت کرد و گفت زن و بچم اینجا خوشحال نیستن و راحت پذیرفت 

2738
چی بگم  گفتم شاید کمکی کنید خانمم رو راضی کنم ، به جاش دارن خودمو راضی میکنن که بیخیال بشم همه ...

میدونین چرا دارن شمارو راهنمایی میکنن که به قول خودتون بی خیال بشین؟؟

چون اکثرا یا تجربه تلخ نزدیکی با خانواده همسرو بحث و دعوا و شکسته شدن قبح هارو دارن یا مثل من شنیدن و دیدن!

ادم عاقل از تجربه بقیه استفاده میکنه ن که خودش همون راهو بره سرش به سنگ بخوره !

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
پس نگو نیستن  امثال ما خیلی زیاد هستن  دنیا محل گذره ما دنبال آرامش هستیم و دوست داریم ز ...

خب دیگه برچسب دروغگو هم بهتون زد😐

حقیقتا امیدوارم سرکاری باشه تاپیک🤦‍♀️

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
میدونین چرا دارن شمارو راهنمایی میکنن که به قول خودتون بی خیال بشین؟؟ چون اکثرا یا تجربه تلخ نزدیکی ...

حرف حق

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
دیگه جوابی ندارید بحثو به کجا رسوندید😄😄

ببینید چقدر عجیب غریب هستید که اصلا شک کردن تاپیک سرکاریه یا نه😂

2706