2737
2739
عنوان

نی نی سایت چ تاثیری روی زندگیتون داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 88 پست
زندگي بلاگرا رو ميبيني حسرت نميخوري؟ من پيج هاي خوبيم فالو كردم روزي نيم ساعت ميرم ولي اينجا سه چهار ...

ن بهتر ازاین ک خیانت و کتک خوردنشون ببینم خوشبختی ببینم بهتره اینجا بدبختی میخونم حالم داغون میشه حالا دروغم دارها ولی آدم سابق نیستم دیگ خودمو نمیشناسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بهتر ازاین ک خیانت و کتک خوردنشون ببینم خوشبختی ببینم بهتره اینجا بدبختی میخونم حالم داغون میشه حا ...

اره دقيقا منم پيج عكاس هارو فالو كردم هم عكساشون قشنگه هم انرژي مثبت 😍

يكيش اين @imzry_ مثل بلاگرا فالوراشون زيادم نيست و ارامش ادم با تبليغاشون از بين نميره

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
2731

احساس نیاز به مهاجرت در من چندین برابر شده 

اینقدر که اینجا آدمای پاچه گیر و عجیب میبینم حس می کنم دیگه نمی تونم دووم بیارم 

نمونشم تو پربازدیدا هست 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
احساس نیاز به مهاجرت در من چندین برابر شده  اینقدر که اینجا آدمای پاچه گیر و عجیب میبینم حس می ...

مهاجرت ب کجا من مشکلم اینک نمیتونم اینجارو ترک کنم ازاین بابت خیلی ناراحتم

2738
مهاجرت ب کجا من مشکلم اینک نمیتونم اینجارو ترک کنم ازاین بابت خیلی ناراحتم

هر جا فقط راحت شم از دست اینجور آدما 

من مشکلم گشادیه ولی واقعا اینجا اذیت میشم

گاهی عمدا میام اینجا عصبی شم برم زبان بخونم راهم هموار تر شه 😬😅

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
کلا دوست دارم نیام خیلی باخودم میگم ممکن دروغ معلوم نیست پشت گوشی کی نشسته الان تاپیک قبلیمو بخون را ...

اره میفهمم 

روی ناخوداگاهت اثر میذاره 

میتونی به نی نی یار بگی تعلیقت کنه اینطوری چون کامنت نمیتونی بذاری باعث میشه کمتر بیای

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
هر جا فقط راحت شم از دست اینجور آدما  من مشکلم گشادیه ولی واقعا اینجا اذیت میشم گاهی عمدا میا ...

چ جالب منم تصمیم پناه ب زبان خوندنه اما اینجا اسیرم کرده همش بیتابم بیام اینجا

2706