2733
2739
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7749 بازدید | 190 پست
من برعکس شما زن رو میوه نمیبینم یه انسان میبینم که مثل یه مرد باید از حقوق انسانی برخوردار باشه ای ...

اینا همه توجیحه..شما خودت خوب میدونی تحریکی که مردها با بدن و زیبایی های زن میشند صدمی هم به پای مرد نمیرسه‌‌‌‌...اتفاقا زن چون خییییییییییلی ارزشمندتره لازمه حجاب داشته باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یوسف با وجود زلیخا پاک موند !!!کسی که پاکه پاکم می مونه .نمیشه چون گفت اون می خواد پاک بمونه الا و ب ...

داری میگی یوسف..  یعنی پیامبر برگزیده و معصوم خدا

واقعا قابل مقایسه با جوونهای معمولیه؟ 

پس میشه گفت چون پیامبر سالها تو شعب ابیطالب با هسته خرما خودش رو سیر می کرد و همسر و عموش رو هم سر این سختیها از دست داد همممه مردم باااااید تحمل اونقدررر سختی معیشتی رو داشته باشند🙄

عزیزم حقیقت و حق روشنه..  مهم اینه ادمها هوسشون رو ترجیح بدن یا حق  رو

2731
شما میتونید جایی مثل شهر مکه یا مدینه رو برای زندگی انتخاب کنید پوشش مورد نظرتون رو دارن و کاملا به ...

راشون نمی دن !😁😁 

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
چرا عزیزم پوشش در محیط شخصی ی امر شخصیه ولی در محیط اجتماعی ی امر اجتماعی و حق الناسه ضمنا چک ...

عزیزم اعتقادات بنده و شما متفاوته. نه من حرف های شما رو قبول دارم و نه شما حرف های من رو. قطعا نظر هیچ کدوممون هم قرار نیست با چند تا پیام عوض بشه! بنابراین دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم

ضمنا حق با شماست اشتباه از بنده بود با ترجیح اشتباه گرفتم

اخه با شوهرت چطوری رفتار کردی بعدش؟

عادی

انگار نه انگار چیزی شده

ولی سرسنگین

کتاب میخوندم

ورزش میکردم

به خودم میرسیدم از نظر روحی و جنسی

فهوای کلام

نذارید داغون بشید

خودتون دست خودتونو بگیرید و بلند شید 

به زور 

به خاطر خودتون بچه هاتون

اصلا خودش هنگ بوود

دیگه آدم سابق نشدم

خورشم جندبار گفته هیچی حریف تو نمیشه

میگم اره جز خدااا😍🤗🤗🤩🤩

2740
واااایعا یسری آدما مریضن🤬

بعد شوهرش انقدر ظاهرش موجه بود که باورت نمیشد 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
همش به ذات خود مرد بستگی داره؛یکی از اقوام ما علت طلاقش این بود که شوهرش ازش میخواست تو تخت مانتو وش ...

اونکه بله من نمیگم تقصیر خانوماس من خودمم پوششم معمولیه خیلی باحجاب نیستم ولی بعضی خانوما واقعا از اونطرف افتادن

عزیزم اعتقادات بنده و شما متفاوته. نه من حرف های شما رو قبول دارم و نه شما حرف های من رو. قطعا نظر ه ...

عزیزم

اشکال اصلی تو اینه

خودمون رو عاقل تر و داناتر می دونیم یا خدا رو؟؟ 

[QUOTE=243634194]عادی انگار نه انگار چیزی شده ولی سرسنگین کتاب میخوندم ورزش میکردم به خودم میرسیدم از نظر روحی و ...[/QUOTEبهت افتخار میکنم،آفرین👏🏾👏🏾

یسوال

نترسیدی ازدواج کنه؟😑😥

خدایا،در اندک من تویی فراوان✨❤️
اینا همه توجیحه..شما خودت خوب میدونی تحریکی که مردها با بدن و زیبایی های زن میشند صدمی هم به پای مرد ...

در نظر داشته باشید طبق دیده ها و آمار تعداد تجاوز های صورت گرفته به خانم چادری هم کم نبوده (همونطور که تجاوز به خانم های کم حجاب کم نبوده)

چشمی که هرز باشه، هرزه

شما چادر هم سرت باشه این چشم هرز تا هزار جا زیر اون رو هم میتونه تصور کنه

بیشتر از این هم دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم🙏

شما میتونید جایی مثل شهر مکه یا مدینه رو برای زندگی انتخاب کنید پوشش مورد نظرتون رو دارن و کاملا به ...

مشکل ما مکان نیست.‌‌مشکل نوع دینداری هست که هرکس هرجور دلش میخواد عملش میکنه.....نه طبق اونچیزی که واقعا تو قرآن و گفته اهل‌بیت هست...و اکثریت بدون هیچ تحقیقی همه چیزو منکر میشند