2733
2734
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7749 بازدید | 190 پست
[QUOTE=243634194]عادی انگار نه انگار چیزی شده ولی سرسنگین کتاب میخوندم ورزش میکردم به خودم میرسیدم ا ...

پول نداشت عزیزم

از اونموقع واسه خودم پس انداز میکنم

الانم بره مهم نیست برای من

نقطه قوتش اینه که پدر خوبیه و بچه هام دوسش دارن

دلم نیومد پدرشونو ازشون بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل ما مکان نیست.‌‌مشکل نوع دینداری هست که هرکس هرجور دلش میخواد عملش میکنه.....نه طبق اونچیزی که و ...

شما چیکار داری😐هرکسی هرجوری دوست داره زندگی میکنه

خدایا،در اندک من تویی فراوان✨❤️
2731
یوسف با وجود زلیخا پاک موند !!!کسی که پاکه پاکم می مونه .نمیشه چون گفت اون می خواد پاک بمونه الا و ب ...

یوسف خط قرمزش زن شوهردار بود

بعدم ببین جقدر کارش عحیب بود که موندگار شد

کلا تو تاریخ دونفر دست رد زدن به زن

یوسف و ابن سیرین

که جاودانه شد حرکتشون😅

2738
من برعکس شما زن رو میوه نمیبینم یه انسان میبینم که مثل یه مرد باید از حقوق انسانی برخوردار باشه ای ...

البته برای پوشش مردها هم حد و حدودی هست

حتی اوایل انقلاب مردهایی که استین نصفه می پوشیدن، برای تنبیه دستاشون رو گاهی رنگ می کرد کمیته 

ولی کلا نوع زن چندان جذب جسم مرد نمی شه

جذب شخصیت و محبت مرد میشه

خدایی تو همون غرب ازاد چند تا فاحشه خانه هست که مردها توش نشسته باشن زنها برن پول زدن برای رابطه باهاشون؟؟  در صورتبکه برعکسش زیاااده

واقعا بلوغ فکری مهمترین فاکتور برای ازدواجه

اما در بین مردم ما مثل اینه اصلا بهش توجه نمیشه.

شوهر شما مگه بچه شماست که میرید سر گوشیش

و برای یک شیطنت میخواید بازخواستش کنید

و ایکون😭😭😭 میزارید🥸🥸🥸

بزرگ شید بعد ازدواج کنید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
آیا شما مردهای معمولی رو با پیامبر یکی میدونید؟

نخیر منظورم اینکه کسی پاک واقعی هست که شرایط گناه اگرهم فراهم باشه خود نگه دار باشه و تقوا پیشه کنه به قول خودتون !وگرنه نمونشو تو تاریخ داشتیم هزاران نفر که گناه فراهم بوده و اجتناب کردن مثل ابن سیرین .

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
شما میتونید جایی مثل شهر مکه یا مدینه رو برای زندگی انتخاب کنید پوشش مورد نظرتون رو دارن و کاملا به ...

وا چه بی منطق، این درسته که ماهم بگیم شما برو آمریکا زندگی کن چون اونجا راحت تری، حجاب از زمان کوروش کبیر بوده ...

نوع دینداری هر کسی به خودش مربوطه دوست عزیزم موفق باشید❤️

من نه شما رو میشناسم نه قضاوت میکنم من همه جور دوستی دارم.به همه هم احترام میزارم....ولی خواهرانه درخواست میکنم یه تحقیق بکنید ببنید آیا واقعا این جملات صحیحه؟به هیچ عنوان رفتاری که در اجتماع صورت میگیره تاثیرش فقط روی اون فرد نیست و تمام کسانی که با اون فرد برخورد میکنن رو تحت تاثیر قرار میده....