2737
2739

خداییش باید درمان بشه افسردگیم من هفته پیش امپول سرم داشتم بیمارستان بودم ی خانم جوون حدود 30 سال خودکشی کرده بود اوردن معده شو. شستشو دادن ..کلی ناراحت شدم براش و این شد ک.من تصمیم گرفتم دیگه افسرده و داغون نباشم خودمم نکشم چون تهش فقط باید عووق بزنی با اون دستگاهیی ک میکنن حلقت و اخرشم نمیمیری

دکتر چه داروهایی بهت داده؟من ول کردم بدتر شدم

نباید ول کنی به من گفت چون طولانی مدت این حالت ها رو داشتی باید ۲ سال تحت درمان باشی

داروبهم اسیتالوپرام 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی بی حوصلگی یا غم نیست. بیماریه... با ورزش و دمنوش و موزیک و فیلم شاد خوب نمی شه. البته آدم افسرده اصلا انرژی ورزش کردن رو هم نداره. افسردگی  احتیاج به دارو داره. اتفاقا افسردگی و اضطراب خیلی خوب به دارو جواب می دن و درمان می شن. زندگی رو برای خودتون سخت نکنین. و حتما دکتر خوب برین. دارو ها رو هم سرخود و ناگهانی قطع نکنین که بدتر می شین. طبق دستور دکتر قطع کنین. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731
بله عزیزم بفرست

آره دختر گل ، چند بار خواستم خودمو بکشم راحت  شم ، بهش میگم من افسرده ام پریود که میشم حالم بدتر میشه باهام کل کل نکن ولی آتیشم میزنه بدتر با حرفهاش ، منم حرف موجب اضطرابم میشه حالم بد میشه استرس میگیرم گریم میگیره هیچکسم ندارم دردمو بهش بگم ، میگه چرا غمگینی مگه دست منه همش دلشوره دارم همش تو خودم خودمو سرزنش میکنم 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
چند وقته؟ منم افسردگی دارم ولی تحت درمانم هنوز یک ماه نشده ولی عالی شدم به لطف خدا😍

خدا رو شکر عزیزم ، هیچکس حال بدمونو درک نمیکنه امااان از نمکی که میپاشن رو دردت

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
چند وقته؟ منم افسردگی دارم ولی تحت درمانم هنوز یک ماه نشده ولی عالی شدم به لطف خدا😍

بعد از زایمانم بیشتر شد حالتام شوهرمم همش میگفت بهم روانی بدتر شدم

آره دختر گل ، چند بار خواستم خودمو بکشم راحت  شم ، بهش میگم من افسرده ام پریود که میشم حالم بدت ...

آخی عزیزدلم،، حتما برو دکتر اعصاب و روان و حتما یه روانشناس تا صحبت کنی تخلیه بشی

روانشناس و مشاوره رایگانم هست میتونی زنگ بزنی حرف بزنی کمکت میکنه باخودت کنار بیای اگ خواسی بگو شماره بدم

2740
چرا دکتر نمیری ؟

دکتر رفتم ازش خوشم نیومد طلیعه مهر اینطوریا بود اسمش با مدیر موسسه ش برداشتم ولی مشکلم حل نشد

بله عزیزم بفرست

02188657850

این شماره ی مطبه دکتر افشار اسمش

از منشیش وقت بگیر بگو ویزیت آنلاین میخوام

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
آخی عزیزدلم،، حتما برو دکتر اعصاب و روان و حتما یه روانشناس تا صحبت کنی تخلیه بشی روانشناس و مشاوره ...

بده عزیزم راه به جایی نمیشه برد اینطوری اعصابم خیلی ضعیف شده کسیم نیس آرومم کنه تخلیه نمیشم از نظر روحی

دکتر چه داروهایی بهت داده؟من ول کردم بدتر شدم

دارو فلوکسیتین مصرف کردم یه دوره حس پوچی بهم داده بود 

02188657850 این شماره ی مطبه دکتر افشار اسمش از منشیش وقت بگیر بگو ویزیت آنلاین میخوام

نمیشه حضوری برم پیشش

مردا اکثرا همینن نقطه ضعف میگیرن از ادم. اونو میزنن تو سر ادم

دقیقن