2737
2734

افسردگی دارم ، پدر و مادرم از هم جدا شدن ، مادرم افسردگی داشت و پدرم همیشه بابت حال بدش سرزنشش میکرد

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته؟

منم افسردگی دارم ولی تحت درمانم هنوز یک ماه نشده ولی عالی شدم به لطف خدا😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2728
چند وقته؟ منم افسردگی دارم ولی تحت درمانم هنوز یک ماه نشده ولی عالی شدم به لطف خدا😍

دکتر چه داروهایی بهت داده؟من ول کردم بدتر شدم

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

ازدواج کردم و همسرم به جای اینکه پناهم باشه فقط آتیشم میزنه

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2738
افسردگی دارم ، پدر و مادرم از هم جدا شدن ، مادرم افسردگی داشت و پدرم همیشه بابت حال بدش سرزنشش میکرد

شدیدا ژنتیکیه افسردگی 

من نوجوانیم هم داشتم

ولی لین چهار سال اخیر برگشت یه سری بحران ها پیش اومد تو‌زندگیم که دیگه وحشتناک بود حالم اضطراب شدید گرفته بودم یهو حس میکردم دارم خفه میشم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
چرا دکتر نمیری ؟

باید برم ولی دارو میدن بدم میاد دارو مصرف کنم

کدوم شهر هستین و پیش کدوم دکتر رفتین

ببین این دکتر من آنلاین ویزیت میکنه تهران هست

میخوای شماره ی منشیش روبدم بهت

برام معجزه بود فکر نمیکردم واقعا با دوتا قرص حالم خوب بشه 

کدوم شهر هستین و پیش کدوم دکتر رفتین

تهرانم رفتم یه کلینیک تو سعادت آباد ، بخدا باور میکنی اسم کلینیکم یادم رفت

مردا اکثرا همینن نقطه ضعف میگیرن از ادم. اونو میزنن تو سر ادم

امشب هر چی دلش خواست بارم کرد ، کارش اغماریه دو هفته دو هفته س 

2706