2737
2739
عنوان

❌این خواستگارو قبول کنم واقعا نیاز دارم به نظرتون ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 58 پست

تحصيلات تو اين زمونه واقعا ارزش خودشو از دست داده چون يا بايد قيد تحصيلو زد كار كرد يا درس خوند بدون كار 

شوهر منم تحصيلاتش ديپلمه بعد رسي اندي الان داره برا ليسانس ميخونه بقول خودش ميشه مدرك خريد به راحتي اما با مدرك نميشه راحت كار كردو پول در اورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبول کن بابا 

این همه مهندس بیکار و کلی درس خونده 

داریم ک شغل ندارن درآمد خوبی ندارن 

مگ قراره همیشه همچی روهم باش؟

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2740

سلام به همگی منم یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنیین عاشق پسرعمم شدم پسرعمم تو پست اینستاگرامش پست عاشقانه گذاشت یه دختر غریبه که یه سال ازش بزرگتره تگ کرده نمیدونم اونو میخواد یا نه هفته بعد عروسی یه فامیل هست اونو میبینم میخوام اگه موقعیت پیش بیاد حسمو بهش بگم نمیدونم درسته یا نه

عزیزم هر کسی معیار خودشو داره، مثلا من رفاه نسبی واسم مهمه. این دوره کارمند و حقوق بگیر معمولی واقعا از پس خرید خونه و ماشین برنمیان.البته خودمم شاغل نبودم خب این تو تصمیمم تاثیر داشت. در کل تحصیلات واسه من اولویت چهارم بود، اگه فرهنگ و اخلاق خوب داره من بودم قبول میکردم... شمام معیارات رو رتبه بندی کن بعد تصمیم بگیر که تو زندگیت چی میخوای

2706