2733
2739
عنوان

❌این خواستگارو قبول کنم واقعا نیاز دارم به نظرتون ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 58 پست

اولا ک اصلا به اجبار راضی نشو! 

دوما شما برید باهم بیرون صحبت کنید همو بشناسید بعد! همو هیچی نشده جواب چی بدی اخه؟؟ در حدااااااقل ترین حالتش 6 ماه برید بیاید اصلا ببینید خوشتون میاد از هم؟ پیاز ک نمیخواید بخرید ک از رو ظاهرش تصمیم بگیرید!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ربطی نداره ینی آدم حلال خور وجود نداره که بخواد نمایشگاه ماشین بزنه!؟  اگه بخوای اینجوری حساب ...

چیزی که ثابت شدست خانم

الان خیلیا واسشون مهم نیست حلال و حروم

فقط خرج لوازم آرایش و لباسشون جور باشه اوکی دیگه

حالا میخواد از هر راه باشه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
چیزی که ثابت شدست خانم الان خیلیا واسشون مهم نیست حلال و حروم فقط خرج لوازم آرایش و لباسشون جور با ...

چی ثابت شده ست؟

شما الان فقط به خاطر شغلش داری میگی رد کنه، یعنی حکم قطعی دادی که پولش حرومه،

حکم این قضاوت از نظر شرعی چیه خانوم؟

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
چیزی که ثابت شدست خانم الان خیلیا واسشون مهم نیست حلال و حروم فقط خرج لوازم آرایش و لباسشون جور با ...

عجب! شما داری جمع میبندی! شمایی که برات مهمه حلال و حروم، برات قضاوت کردن هم باید مهم باشه نه!؟ پس الکی چندین میلیون آدم رو قضاوت و مورد تهمت قرار نداره هیچ وقت نمیشه کلی جمع بست تو هر صنف و هر جایگاهی آدم حلال خور و آدم حروم خور هست هیچ ربطی نداره اون آدم اگه کارش فلان کار هست حتما و مطلقا نونش حرامه!

💔
2740
چی ثابت شده ست؟ شما الان فقط به خاطر شغلش داری میگی رد کنه، یعنی حکم قطعی دادی که پولش حرومه، حکم ...

تو ۱۰تا نمایشگاه ماشین و املاک خونه بری اول نزول پول و شرط بندی بعد خرید و فروش😐

قصاوت نیستش پس.

گفتم برای خیلیا اصلا مهم نیست حلال و حروم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
تو ۱۰تا نمایشگاه ماشین و املاک خونه بری اول نزول پول و شرط بندی بعد خرید و فروش😐 قصاوت نیستش پس. ...

وقتی از روی ۱۰ تا املاکی واسه همه حکم میدی میشه قضاوت

بابای من املاک کار میکرد و حلال حرومم واسش مهم بود،

اگه معتقدی بدون اون دنیا باید از امثال بابای من حلالیت بگیری

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
نگو خیلی ضایعست اینجوری که میگی خودش کسی رو داره.... بنظرم اصن ارزش نداره خودتو کوچیک کنی فاز این ر ...

مرسی عزیزم از راهنماییت  من دو سه بار بهش پیام دادم به بهونه سوال دانشگاهی و سربازی رفتن اون تو پیام ها فامیلی با من حرف میزنه اینم بگم که اصلا نمیتونم فراموشش کنم

مرسی عزیزم از راهنماییت  من دو سه بار بهش پیام دادم به بهونه سوال دانشگاهی و سربازی رفتن اون تو ...

چندسالته؟ 

منم پسرخاله امو دوست داشتم و فکر میکردم نمیتونم فراموشش کنم یه طرفه هم بود ۶ سالم طول کشید پروسه عاشق بودنم....اما بعدش فراموشش کردم عروسیشم رفتم با خوشحالی کلی ام به خودم رسیدم تازه....یه آدم حسابی تر اومد تو زندگیم که اصن فهمیدم اون عشق نبود تازه ازشم بدم اومد الان واقعا میبینمش رو مخم میره انقد بدم میاد ازش

💔
چندسالته؟  منم پسرخاله امو دوست داشتم و فکر میکردم نمیتونم فراموشش کنم یه طرفه هم بود ۶ سالم ط ...

۲۲ سالمه اینم بگم که خیلی پولدار و چشم ابی و خوشگله من میخواستم همه چیو بهش بگم شاید اون قبول کنه باهام باشه بعد ازدواج کنیم شاید اگه حسمو بهش بگم حتی اگه قبول نکنه راحت تر بتونم فراموشش کنم چون اگه نگم پشیمون میشم  همش میگم شاید اگه میگفتم همه چی درست میشد

۲۲ سالمه اینم بگم که خیلی پولدار و چشم ابی و خوشگله من میخواستم همه چیو بهش بگم شاید اون قبول کنه با ...

عزیزم پولدار بودن و خوشگل بودن قرار نیست برات خوشبختی بیاره....الان شاید این حس رو داشته باشی که بهش بگی بهتره اما وقتی که گفتیش و پست زد اونموقع داغون میشی....اونموقع ست که حس میکنی کوچیک شدی من که نظرم اینه اصلا اینکارو نکن 

💔