2737
2734
عنوان

مهاجرت و مخالفت بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2022 بازدید | 95 پست

استارتر اگه شرایطش پیش اومد که تونستی بری حتماا برو 

منم اگه بتونم میرم 

هر چند منو همسرم جفتمون موافق مهاجرتیم بخاطر بچه هایی که قراره در اینده داشته باشیم 

منتهی شرایط مالیمون فعلا اجازه نمیده ولی در اینده ی نه چندان دور ماهم اگه زنده موندیم حتما میریم

مواظب باش یه وقت فکر ازدواج تو سرت ننداززن که بد بخت میشی و به هیچکدوم از هدف هات نمیرسی ، از چاله می افتی تو چاه ...پدرتون هم اگه مشکل مالی نداره بالاخره راضی میشه ...ممکنه نگرانه و یا نمی تونه دوری شما رو تحمل کنه ...ولی وقتی می تونی مهاجرت کنی یک روز هم صبر کنی به ضررته .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به همه اینا فک کردم و پی شو به تنم مالیدم

خب عزیزم تو به همه اینا فکرکردی شاید واقعا پدر و مادرت نتونن دوریتو تحمل کنن به اونم فکر کردی ؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2728

حالا همه اصل رو ول کردن چسبیدن به فرع

خودش میدونه اونور خرج داره کسی که تو این دوره تصمیم به مهاجرت میگیره انقدر منبع برای مطالعه هست که از سیر تا پیاز اونور رو بفهمه😐

اسی خواهر منم داره آلمانی میخونه 

منتها فعلا تو خونه یاد میگیره هزینه کلاس حضوری زبان آلمانی رو نداره

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
خب عزیزم تو به همه اینا فکرکردی شاید واقعا پدر و مادرت نتونن دوریتو تحمل کنن به اونم فکر کردی ؟

عزیزم پس خواسته های بچه چی میشه؟ 

من از الان قبل از اینکه بچه دار بشم باید به این فکر کنم تا ابد نمیتونم بچمو پیش خودم نگه دارم 

اونم یه روزی میره دنبال زندگی و ارزوهاش 

بچه که اسیر دست پدرو مادر نیست

2740

ببین چرا مخالفت میکنه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
حالا همه اصل رو ول کردن چسبیدن به فرع خودش میدونه اونور خرج داره کسی که تو این دوره تصمیم به مهاجرت ...

قربون ادم چیزفهم منم معلم خصوصی دارم جلسه ای 200 میگیره ولی خودم کار میکنم پولشو درمیارم

کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

وا!

پدر و مادر بابد منطقی باشن اگه نظرشون اشتباهه نیازی ب گوش دادن ب حرفشون نیست! 

پدر باید با دغدغه ها و اشوباش کنار بیاد و به دخترش اعتماد کنه! والا بلاهایی ک اینجا ممکنه سر دخترش بیاد خیلی بیشتر از المانه! مطمعنن اونجا امنیتش بیشتره و اینده اشم بهتره تا اینکه اینجا بپوسه!

جالبه میگید ازدواج کن بعد برو!! چه ربطی ب ازدواج داره؟؟ یعنی دختر خودش ادم حسابش نمیشه حتما باید یا پدر یا شوهر براش تصمیم بگیره؟! 

قربون ادم چیزفهم منم معلم خصوصی دارم جلسه ای 200 میگیره ولی خودم کار میکنم پولشو درمیارم

خوش به حالت  

هرچقدرم سختی داشته باشه اگر بخوای از صفر شروع کنی بازم لذت بخشه

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

تصمیمت برای مهاجرت عالیه 

ولی اگر میتونی در کنار زبان یه توانایی خاص یاد بگیر مثل برنامه نویسی و اینجور چیزها . اینجوری وقتی بری خیلی راحت تر کار پیدا میکنی البته اگر پدرت حمایت مالی کنه و تحصیلی بری خیلی بهتره 

الان هم یک کلام وایسا بگو من باید برم اصلا کوتاه نیا