2733
2739
عنوان

مهاجرت و مخالفت بابام

2022 بازدید | 95 پست

سلام 

من ازسال قبل تصمیم گرفتم به المان مهاجرت کنم الان نزدیک 8 ماهه هم کار میکنم هم کلاس میرم برا المانی و خودم هزینه های اولیه مو میدم اوایل با بابام مطرح کردم گفت باشه کاراتو بکن کمکت میکنیم منم رو بخش مالی مهاجرتم روش حساب رفتم الان ک ازش درخواست پول وکیل میکنم بهونه میاره ک میری بلایی سرت میاد انگار ن انگار ک خودش اوکی داده و الان نزدیک 8 ماهه دهنم سرویس شده از کار کردن و المانی خوندن چون واقعا سخته زبونش  مامانم اوکیه تقریبا ولی بابام.....

چیکار کنم بنظرتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خوشبحالت بالاخره که میری واقعا موشبختییی

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

لطف کنین نظر خودتون رو غالب نکنین علاقه ای اگه به ازدواج داشتم میموندم

کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

حالا اومدیمو شوهره نذاشت 

مشکل میشه دوتا

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤
2706