2733
2734
عنوان

مهاجرت و مخالفت بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2022 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سنگ نندازن بتونم برم حالا انور شروع میشه بدبختی باید خیلی تلاش کنم

ن بالاخره که راضی میشن 

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘

مادرتون نمیتونه راضیش کنه

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2731
کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

ازدواج کنه بچه دار بشه پیر بشه بعد شااااید تونست😐💔

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍

خب اونطرف میخپاین چکار کنین؟ هزینه ی اجاره خونه و خورد و خوراکتونو فکرشو کردین ؟ بورسیه میشین یا هزینه ی شخصیه ؟

خب اینا خیلی مهمه  صرف رفتن که نیست پدر مادرا نگران همین چیزان...

مهاجرت فقط اسمش قشنگه اونطرف شرایط سخته 

ما یه اشنا داشتیم با جیب پرپول رفت الان راهرو هتل ها و میسابه 

من نوح روزگارم ،ازگریه غرق طوفان ، کو همدمی که گویم درد هزارساله؟
2738

فكر ميكنم فكر و خيالايي داره

و بايد رر اون لحاظ خيالشو راحت كني..

ضمن اينك با چه نوع ويزايي ميخواي بري؟؟ 

امكانش داري باهم بريد ببينه و مطمئن بهش از شرايطت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

این دیگه چه چرت و پرتیه؟ 

مگه حتما برای همه کارامون باید از پدرو مادر رضایت بگیریم؟ 

پس ارزوها و علایق خودمون چی میشن؟ 

شما فقط رفتی زبان خوندی یه چیزیم یاد گرفتی منت رو سر پدرتون نذارید میدونی هزینه رفتن چقدره اگه خودت داشتی و مخالف بود یه چیزی

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 
2706