2737
2734
عنوان

به نظرتون باید با این مرد چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 19 پست
بنظرم خیلی دوستتت داره اخه پسرا وقتی یکیو دوست دارن بهونه گیر میشن اخی دلم واسه عشق سابقم تَنگ شد : ...

آخییییی :((عزیزممم

کاش همش از سر دوست داشتن باشه و این رفتارا از سرش بیفته

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
آخییییی :((عزیزممم کاش همش از سر دوست داشتن باشه و این رفتارا از سرش بیفته

خیلی توجه کن بهش حداقل واسه ی مدت 

خیلی دوستت داره بنظرم

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی توجه کن بهش حداقل واسه ی مدت  خیلی دوستت داره بنظرم

نمیدونم شایدم من ظالمم

من اصلا حوصله صبح بخیر شب بخیر گفتن ندارم

روزی دویست بار زنگ زدن اصلا تو کتم نمیره

و کلا آدم تقریبا منزوی هستم و ابراز علاقه هم به زبون نمیارم

اونم جدیدا دیگه میگه تو دوسم نداری اصلا:)))))

چی بگم بخدا

میخوام دست بندازم دهنِشه جر بدم😂

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
نمیدونم شایدم من ظالمم من اصلا حوصله صبح بخیر شب بخیر گفتن ندارم روزی دویست بار زنگ زدن اصلا تو کت ...

وای دختر خب تو کشتیش😂😂🤦🏻‍♀️

پسرا احساساتی ترن حتی نیاز بیشتری دارن ب محبت

ما بابا و مامانمون یکم نازمون میکنن حالا😂اونا جز ما کسیو ندارن

سعی کن مث خودش رفتار کنی

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |
2728
وای دختر خب تو کشتیش😂😂🤦🏻‍♀️ پسرا احساساتی ترن حتی نیاز بیشتری دارن ب محبت ما بابا و مامانمون ی ...

😂😂آره باید خودمو تغییر بدم تا ببینم چی میشه

مرسی عزیزممممم