2703
2553

نامزدم مدام بهونه میگیره؛همش میگه دوسم نداری؛جای اینکه من که دخترم بهش گیر بدم اون گیره

فالوورات چرا اینن

چرا آنلاینی

چرا بهم اصلا توجه نمیکنی

چرا میخوای از من بزنی که امروز با هم دانشگاهیت بری بیرون

خیلی دوسم داره ها

ولی انگار همش منو واسه خودش میخواد

عدم استقلال تو این چیزای کوچیک دیوونم میکنه

بهش گفتم میخوام راجب ارتباطمون بیشتر فکر کنم.

چیکار کنم؟

به نظرتون طبیعیه؟

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برای حاجتتون حدیث کسا میخونمشما هم دعا کنید مریضا مون شفا پیدا کنندعا کردید لایکم کنید

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....
بزنش

وای😂

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
دوستت داره دیگه .. کاش برا من بود این طور

یعنی واقعا اینطوری باشه رو مخت نیست؟

2714
كمبود توجه و محبت داره

جبران پذیره به نظرت؟مثلا چند وقت دیگه بی خیال اینا شه

هنوز ن شما به اون و ن اون به شما هیچکدومتون تعهد و تعلقی ندارید و بهش متذکر بشید ک اگر خواستنی هم باشه از راهش و خواستگاری انجام بده و اگر بنا به رفت و آمد و شناخت بیشتر باشه با اطلاع خانواده ها باشه

جبران پذیره به نظرت؟مثلا چند وقت دیگه بی خیال اینا شه

اینطور مردا میخوان فقط چک کنن طرف مقابلو،سخته ادامه دادن باهاشون،شاید یذره قشنگ بنظر بیاد ولی پدر ادمو در میارن همچین ادمایی

خدایا،در اندک من تویی فراوان✨❤️
خوا جه ش کن ردش کن تو دربار بانو کی...😬 شوخی میکنم خواهر.همین تفاوتا هست که زندگی قشنگ میکنه وگرنه ...

چی بگم والا

دوسش هم دارم نمیتونم سر این چیزای مسخره کنارش بذارم.

بنظرم خیلی دوستتت داره اخه پسرا وقتی یکیو دوست دارن بهونه گیر میشن

اخی دلم واسه عشق سابقم تَنگ شد :)))))

اونم همینطوری بود:) خیلی دوستم داشت خیلییییییی

البته زیادم اینطوری نبود ولی بهونه میگرفت 

لوس میکرد خودشو

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |
اینطور مردا میخوان فقط چک کنن طرف مقابلو،سخته ادامه دادن باهاشون،شاید یذره قشنگ بنظر بیاد ولی پدر اد ...

دقیقا منم از همین میترسم که هیچوقت درست نشه و عذاب ببینم.

2706