2737
2739

من یه چند وقتیه متوجه شدم شوهرم تو زمان مجردیش رابطه های زیاد با دخترا داشته به روی خودش هم آوردم ولی کلی گریه و التماس کرد که من توبه کردم و دیگه سمت اون چیزا نمیرم و فلان .بهش گفتم یه تضمین بهم بده گفت هرچی باشه قبوله..اینم بگم من مهریم خییییلییییی کمه... به نظر شما حق و حقوقی که مال خانم ها هست رو ازش بگیرم (ثبت رسمی) یا خونه و ماشینی چیزی بگم به نامم بزنه 😬 یا یکی هم اینکه شوهرم مغازش تو یه نقطه از شهرمون هست که وضع اونجا خیلی خراب و فساده و به شوهرم بگم مغازشو از اونجا جمع کنه بره جای بهتر(چون ممکنه محیط اثر بد بذاره) ؟؟؟کدوم خوبه ؟؟گیج شدم واقعا 😰

مردا ک.... زیاد میگن..اصلا به هزار تا یکیش اعتماد نکن

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف خونه ای که توش زندگی میکنی و به نامت بزنه و مغازشو ببره جای دیگه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2731
2740
2706