2733
2734

من یه چند وقتیه متوجه شدم شوهرم تو زمان مجردیش رابطه های زیاد با دخترا داشته به روی خودش هم آوردم ولی کلی گریه و التماس کرد که من توبه کردم و دیگه سمت اون چیزا نمیرم و فلان .بهش گفتم یه تضمین بهم بده گفت هرچی باشه قبوله..اینم بگم من مهریم خییییلییییی کمه... به نظر شما حق و حقوقی که مال خانم ها هست رو ازش بگیرم (ثبت رسمی) یا خونه و ماشینی چیزی بگم به نامم بزنه 😬 یا یکی هم اینکه شوهرم مغازش تو یه نقطه از شهرمون هست که وضع اونجا خیلی خراب و فساده و به شوهرم بگم مغازشو از اونجا جمع کنه بره جای بهتر(چون ممکنه محیط اثر بد بذاره) ؟؟؟کدوم خوبه ؟؟گیج شدم واقعا 😰

مردا ک.... زیاد میگن..اصلا به هزار تا یکیش اعتماد نکن

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نصف خونه ای که توش زندگی میکنی و به نامت بزنه و مغازشو ببره جای دیگه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2728
2738
2706