2737
2739
عنوان

دیگه نمیتونم راه برم ودلم‌میسوزه واسه شوهرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7206 بازدید | 54 پست

[QUOTE=243576291]برو طب سنتی شاید نتیجه گرفتی  یکی از اشناهامون سر زایمان، نابینا شد، در حد سایه دیدن  دو ...[/QUOT   

بایدچندروزدیگه صب کنم تاتکلیعمو بفهمم😟

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه مریضی دست خود آدمه یکم اعتماد به نفس داشته باش غلط کرده مادرش بخواد تورو مسخره کنه یا تیکه بندازه.... انشاالله که خوب بشی عزیزم ناراحت نباش 

بخدا خیلی ناراحت‌ شدم... ناراحت شدم از فقر فرهنگی مادر شوهرت که الان باعث شده تو استرس تو‌جونت بیوفته

2731
برو طب سنتی شاید نتیجه گرفتی  یکی از اشناهامون سر زایمان، نابینا شد، در حد سایه دیدن  دو ...

شوهر منم بخاطر ناخونک چشمش عمل کرد الان تار میبینه خوب نشده یعنی میشه با طب سنتی خوب شه یعنی

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
کاشکی من جای تو بودم. من مثل خودتم ولی عقدم. اینهمه حرص جوش وبدبختی دارم نمیدونم چرا هیچیم نمیشع

خب اگه بشه که بدتره دورازجونت ادم از پابیفته ازچشمم هم میفته😢

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟
چرا خوش بحالم اخه😭

راستی 

اقای ضیایی تو مشهد هست ولی خیلی سخت شده جدیدا میگن فقط بیماری های خاص رو درمان میکنه مثل ام اس نازایی  و...

اما هرکسی رعایت کرده و به دستوراش عمل کرده خوب شده

طب سنتی هست

اگه خواستی بهم بگو شمارشو گیر بیارم

عزیزم مگه مریضی دست خود آدمه یکم اعتماد به نفس داشته باش غلط کرده مادرش بخواد تورو مسخره کنه یا تیکه ...

ازفقرهم گذشته مادرشوهرم راستش چندروز پیش اون حرصم دادوباعث شدکه مریضیم عوودکنه که بعدش از پله دستشویی افتادم بعدچندروز کم کم پام ازکارافتاد

2738
راستی  اقای ضیایی تو مشهد هست ولی خیلی سخت شده جدیدا میگن فقط بیماری های خاص رو درمان میکنه مث ...

تلفنی ج میده من تهرانم اخه

پیش ادم مطمئن بره نه از این عطاری ها

حتما میریم دکتر طب سنتی ...داریم تو شهرمون

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706