2733
2734
عنوان

دیگه نمیتونم راه برم ودلم‌میسوزه واسه شوهرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7212 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مگه مریضی دست خود آدمه یکم اعتماد به نفس داشته باش غلط کرده مادرش بخواد تورو مسخره کنه یا تیکه بندازه.... انشاالله که خوب بشی عزیزم ناراحت نباش 

بخدا خیلی ناراحت‌ شدم... ناراحت شدم از فقر فرهنگی مادر شوهرت که الان باعث شده تو استرس تو‌جونت بیوفته

2731
برو طب سنتی شاید نتیجه گرفتی  یکی از اشناهامون سر زایمان، نابینا شد، در حد سایه دیدن  دو ...

شوهر منم بخاطر ناخونک چشمش عمل کرد الان تار میبینه خوب نشده یعنی میشه با طب سنتی خوب شه یعنی

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
چرا خوش بحالم اخه😭

راستی 

اقای ضیایی تو مشهد هست ولی خیلی سخت شده جدیدا میگن فقط بیماری های خاص رو درمان میکنه مثل ام اس نازایی  و...

اما هرکسی رعایت کرده و به دستوراش عمل کرده خوب شده

طب سنتی هست

اگه خواستی بهم بگو شمارشو گیر بیارم

عزیزم مگه مریضی دست خود آدمه یکم اعتماد به نفس داشته باش غلط کرده مادرش بخواد تورو مسخره کنه یا تیکه ...

ازفقرهم گذشته مادرشوهرم راستش چندروز پیش اون حرصم دادوباعث شدکه مریضیم عوودکنه که بعدش از پله دستشویی افتادم بعدچندروز کم کم پام ازکارافتاد

💔🖤
پیش ادم مطمئن بره نه از این عطاری ها

حتما میریم دکتر طب سنتی ...داریم تو شهرمون

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706