2733
2734
عنوان

بهش اس ام اس دادم اشتباه کردم کاش قلبم اروم بگیره+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 55 پست

خیانت خیلی سخته

من کشیدم دردشو

به مرحله جنون رسیده بودم

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 

میدونم الان حالت خوب نیس بخاطر نامزدت ،ولی خواهرانه ی پیشنهاد برات دارم که زندگیت عوض میشه ،حتما حتما برو کتاب نیمه تاریک وجود من از دبی فورد بخون 

تا آدمای سمی وارد زندگیت نشن و مشکلاتت حل بشه

هیچی :))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی یه چیزی بهت بگم؟از روی تجربه خودم من چهار سال با شوهرم دوست بودم عاشق هم بودم الان بعد دو سال.  و نیم داریم جدا میشیم من خیلی داغون شدم مریض شدم گریه کردم بهم خیانت کرد ولی الان منی که دارم برات تایپ میکنم نه اشکم میاد نه دلم گرفته کاملا خنثی برگشتم به زندگی عادی الان بزنگه بهم نزنگه پیام بده نده مهم نی الان اویل شکستته عادی میشه بابا

میدونم حالت بده عزیزم میدونم چقدر فشار روته 

۱۰ سال کم نیس :/

بلکه خیلیم هست 

کاش یه جور دیگه از هم جدا میشدید کاش یه اتفاق دیگ جداتون میکرد اینکه با یه زن متاهل دوس شده و واس اون ولت کرده خیلی بد .باز کاش طرف دختر بود میگفتیم حتما یه چیز داره ک چششمشو گرفته میخواد باهاش ازدواج کنه اخهدبا زن متاهل ک بچم داره ک نمیشه ازدواج کرد 

.یکی از کاربراهای سایت همینجا تایپیک زد ک شوهرم خیانت کرد با ی زن التماس کردم برگرده برنگششت منم نفرین کردم بعد چندین سال دقیقا همون جوری ک نفرین کرده بود شد .

پس خدا هست و میبینه اون حتی پاک ترین ادم زمینم شد برنگرد بهش اینو تو گوشت فرو کن ک تموم شد زندگی تو با اون اینده ی تو با اون ب اتمام رسید .

دیگ هر نشونی از اونو پاک کن حذف کن بنداز دور. 

خدا تقاص عشق و احساس ۱۰ ساله یی  تو رو ازش پس میگییره

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
2728
میدونم حالت بده عزیزم میدونم چقدر فشار روته  ۱۰ سال کم نیس :/ بلکه خیلیم هست  کاش یه جو ...

آره دقیقا.. مخصوصا اگه پیرزن هم باشع که حتما در شرف شوهر دادن دخترشم هست 

@honeyasaly  

گلم اصلا ناراحت نشو.. خدا سر دخترش میاره بشین ببین کی بهت گفتم.. خدا چنان زمین میزنه این خرفتو که از زنده بودنش به چیز خوردن میفته😍

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

برای خودت و شخصیتت ارزش قائل باش

دست نیافتنی باش اینطوری قدرتو بیشتر میدونن

دیگه هم بهش پیام نده و سراغشو نگیر

مطمئن باش دوباره برمیگرده سمت خودت 

اون موقع حاضری دوباره قبولش کنی؟

میتونی کار غلطشو فراموش کنی؟

تو اونقدری دوسش داری که به خودش اجازه هر کاریو میده چون از علاقه زیادت به خودش مطمئنه و میدونه که ترکش نمیکنی 

اتفاقا بنظرم خوب کردی پیام دادی و نذاشتی حرفات تو دلت بمونه.

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...

منم اگر میخواستم مثل تو کوتاه بیام و با گندکاری هاش کنار بیام الان ده سالی میشد نشسته بودم تو آب نمک تا بیاد بگیرتم.  خدا رو شکر که من صبرم کمه وگرنه حماقتم زیاده. 

تو هم بهرحال باید تموم کنی رابطه ای که بعد از ۱۰ سال به جایی نرسیده بعد از ۲۰ سال هم بجایی نخواهد رسید

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2738

یعنی تو ده سال باهاش دوس بودی ؟!!خب معلومه این اگه آدم بود اگه دوستت داشت که میمود میگرفتت ..این فقط واسه رابطه جنسی میخواستت ..الانم  محل سگش نزار با اینکارا برنمیگرده ..شمارتو عوض کن ..اگرم ناراحتی پیش ماشور برو مرتب ولی محلش نزار دیگه ..خلایق هرچه لایق بره گمشه

عزیزم خب نکن اینکارو چرا ادامه میدی؟  ضمنن شمام یه زمان همسن اون خانوم میشی خوشت میاد بهت بگن ...

با ول کن تورخدا شماهم وسط دعواا نرخ تعیین میکنی اول میگی چراا به اون خانومه توهین کردی !؟؟شمام اگه شوهرت خیانت کنه وبره با یکی دیگه شکنکن حرفا بدتراز اینمیزنی ...

2706