2737
2739
عنوان

در امد پسر 25 ساله برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاچاق چیه والله دکترای معمولی هم ۲۰ تومن در نمیارن 

کی قاچاق چیه یاخدا 

شوهر شما ؟ 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2728
شغل بابات یا همسرت چیه اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم من گفتم درامد توی ایران برای یک زندگی قابل قبول باید اینقدر باشه 

مگر نه پدر خودم ۸ میلیون درآمده ماهی

از شوهرم طلاق گرفتم

تاپیک های قبلی مال بنده نیستند
وکیل ..سوال بعدی نپرسی چقدر درامدشه ها🤣

وکلا درآمد خوبی دارند معمولا.... 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2740
کی قاچاق چیه یاخدا  شوهر شما ؟

قاچاقچی ماهی ۲۰ نبست که گلم ماهی ۵۰۰ ۶۰۰

طرف ما زیاده🤷🏻‍♀️

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
میشه چند تا شغل نام ببری ک در امد بین 20 تا 50 باشه ممنونم

شغل نام ببریم ببین تو اکثر مشاغل آزاد اگز ب ثبات برسی و گسترش بدی میتونی ب این درآمد برسی ک برای مشاغل آزاد سرمایه اولیه خیلی مطرحه... مشاغل دولتی مگر پزشک یا کارمند شرکت نفت یا وکالت و... این درآمد هارو داشته باشن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706