2737
2734
عنوان

در امد پسر 25 ساله برای ازدواج

1514 بازدید | 87 پست

سلام  تو کشور قحطی زده ایران در امد ی جوون 25 ساله چقدر باید باشه؟میخوام  بدونم

درسته مقایسه اشتباهه اما ممنون میشم در امد شوهرهاتون رو بگید ، کلا میخوام بدونم اگ تصمیم گرفتن باید چ جوری حساب کتاب کنم ک ماهی چقدر میشه لوازم ارایشی غذا لباس اجاره خونه و...ببینم پشیمونم میکنید یا ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخور نمیرش  هفته

بزرگترین آرزوی قلبیم اینه که یه روزی دست ایلیا کوچولومو بگیرم و باهاش برم گردش میشه برام صلوات بفرستی ک ب این آرزوم برسم؟ فکر کن اربعین پیاده بری کربلا ...چشمت از دور به یه گنبد طلایی بخوره ... دستتو بزاری رو سینه بگی ... السلام علیک یا اباعبدالله. سلام آقا جونم کاربری دست دو دوست ک ی زمانی دشمن هم بودیم اما حالا 
2738

محله تا محله فرق داره چه برسه استان به استان 

اصفهان حایی هست ۷۰۰ ملیون پیش میگیرن برجی ۷ ملیون کرایه

جایی هم هست با ۵۰ تومن خونه رو رهن کامل میکنی خیلی سوالت کلیه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

والا واسه ی زندگی معمولی حداقل ۱۵ ولی نمیشه که چون کارمندم باشن اینقد حقوق ندارن🤷🏻‍♀️

کار ازاد بهتره تو شرایط جامعه ی ما خیلی بهتر از کارمندیه

اگه پسر ۲۵ ساله ای بچسب به بازار ازاد

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2706