2752
2734
عنوان

در امد پسر 25 ساله برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 87 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی بستگی داره ب اینکه کدوم شهر زندگی میکنید،منزل از خودتون دارید یا خیر،قسط و وام دارید یا خیر،ماشین دارید یا خیر.... 

من توی شیراز زندگی میکنم با اجاره خونه و قسط و وام و هزینه بنزین و خورد و خوراک و پوشاک و هزینه های جانبی حداقل ماهی ۱۵

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

اطراف من 

۷ یا ۸ تومن 

ولی با این درامد ازدواج سخته بخصوص اگر خونه نباشه

ازدواج فقط در ی صورت خوبه با کسی ک عاشقشی و عاشقته ازذواج کنی ک درکت کنه

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ

بعد ازدواج برکت میاد به زندگی ناامیدنباش

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

اگه خونه و ماشین نداره حدااقل 20 تومن باید باشه که بتونه حداقل های زندگی رو به زور جور کنه .برای اینکه راحت بتونه زندگی کنه و نگران آینده نباشه بالای 50 تومن لازمه .

البته امروز .....فردا مطمئنا بیشتر میشه :) چون ثبات اقتصادی نداریم که

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2706