2737
2739
عنوان

با بچه داداشم بد حرف زدم عذاب وجدان دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 77 پست
تن تن میخوره پامیشه میگ بدو بریم بخریم پشت سرهم ولم نمیکنه

عزیزم یک نظر دیگه هم برات نوشتم اون ببین شاید واسه ات مفید بود.

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.

دیگه براش خوراکی نخر.اما وقتی حرفی میزنی دیگه سر حرفت بمونه..اینکه اون لحظه دلت بسوزه و از موضع و حرف خودت پایین بیای دیگه همیشه ازین روش استفاده میکنه به حرفت گوش نمیده

براش غذا رو تزئین کن..وقتی کوتاه اومد و اومد غذاشو خورد.شما هم کنارش بشین با خنده و بازی و باهاش حرف بزن...بغل برای این بچه ها خیلی مهمه...اینکه توی آغوشتون آروم بگیره...وقتی آرومتر شد با صدای یواش و ملایم باهاش صحبت کن.اول قربون صدقه اش برو و بعد از عیب ها و آسیبهای کارای بد باهاش حرف بزن...و بگو که نگرانشی

#آبادان 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلسوزي بيجا نكنيد  وقتي ميدونيدبايد غذا بخوره سفت بشين به چشمتون  خار كنيد و به دل ...

ارع منم میگم قاتع باشم حساب ببرع رفتار خوبی داشته باش مامانم فک میکنه دارم با بچه لج‌میکنم🙁

همه‌ی‌بچه‌ها‌تنقلات‌وبه‌غذاترجیح‌میدن،بهش‌وعده‌شهربازی‌بدید‌وبراش‌تنقلات‌بگیرید‌اما‌هردفعه‌کمترش‌کنید‌مثلا‌اگه‌هر‌روز‌میخوره‌،یک‌روز‌درمیان‌وهمین‌طور‌فاصله‌بندازید‌وقتی‌گرسنه‌باشه‌مجبوره‌غذابخوره،اون‌الان‌خیلی‌شکننده‌است‌لطفا‌باآرامش‌باهاش‌برخورد‌کنید

2731
انقد بدش میاد لج میکنه نمبخوره 😓

ببین عزیزم هرکار میکنی فقط الان بهش خوراکی ندین که دیگه همچیشو با قهر پیش میبره براش دسر درست کن یا غذاشو براش عروسکی تزئین کن براش ببر آشتی کنه 

اشکالی نداره... سر حرفت قاطعانه بمون... قصد اذیت کردنش رو که نداشتی... برای سلامتی خودش میگین...

خب متاسفانه مامانم فک میکنه دارم اذیت میکنم ک میگم خوراکی نخور😓

میگم نمیخام حتی زنگم نمیزنه صداشو بشنوه

وای بمیرم واسش😞

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2740
بمیرم براش براش شرط بذار که مثلاً اگه غذا بخوری برات خوراکی میخرم وگرنه از خوراکی خبری نیس

خدانکنه عزیزم

ارع باید یکاری کنم دیگ ولی خوراکی یروز دوروز میون قانعش کنم خوب میشع🙁

2706