2737
2739
عنوان

با بچه داداشم بد حرف زدم عذاب وجدان دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 77 پست

بمیرم براش

براش شرط بذار که مثلاً اگه غذا بخوری برات خوراکی میخرم وگرنه از خوراکی خبری نیس

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

کیک و خوراکی نخرین گلم اینجوری ضعیف و لاغر میشه ولی با داد و دعوا نه با محبت و تشویق غذا بدین بخوره کیکم خونگی درست کن واسش عصرانه بخوره 

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواش نکنید قاطعانه بهش بگید تا غذا نخوری از خوراکی های دیگه خبری نیست و فقط خوردن خوراکی رو برای وعده عصرونش بذارید یه مدت مقاومت میکنه ولی ببینه به قهر و دادو بیدادش توجه نمیکنید عادت می‌کنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ولی دلم‌میسوزع میگم کاش داد نیمزدم الان میگ مامان ندارم اینجوری میکنن باهام

الهی دیگه بهش فقط روزی دوتا کیک بدین اونم وقتی ناهار شامشو خورد بهش بگو ناهار بخور بعدش یه کیک شام بخور بعدش یه کیک

2728

منم یکیشو دارم گلم.بچه برادرمه...کلاس اولشو افتاده و هنوز داره بامن درس میخونه..امروز منم دعواش کردم..اما خب وقتی کم کاری میکنه یا سر به هواس بهش سخت میگیرم...غیر این مواردهمیشه توی بغلمه و حواسم بهش هست..بچه برادرم،دختر هست.وقتی ۱۶ ماهه بود مامانش ول کرد رف

#آبادان 🖤

عزیزم دلسوزی بیجا باعث میشه بزرگتر هم بشه باهاش به مشکل بخورین.الکی دلسوزی نکنین خودش خراب میشه بعدن پشیمون میشید.

آنان که سر مستی ما طعنه زنانندبگذار بمانن به خماری که ز ما هیچ ندانند
2738

یک ذره براش ته دیگ ببر 

بوسش کن

بعد بگو اول یکم غذا بخور بعد برات خوراکی هم می خرم،غذا نخوری مریض میشی باید ببریمت بیمارستان،اون موقع نه غذای خوشمزه می تونی بخوری نه خوراکی.

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
2706