2703
2553

بچه برادرم ۶سالشه مامانش چن ماهه ول کرده رفته بچه یا پیش من میمونه یا مامانم بعد مامانم همش خوراکی میخره براش دیگ انقد بدعادت شده ناهارشام ب زور میدیم میخورع فقد خوراکی میخاد الان ناهارشو نخورد ک خوراکی میخام کیک میخام منم اعصابم خورد شد گفم یا ناهار میخوری یا هیچی گشنه بمون داد زدم گفم کز کرده نشستع یجا😔انقد کیکو خوراکی میخوره اسهال میشه 

چیکارکنم ب غذا عادت کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهش بگو به شرطی برات خوراکی می خرم که غذا هم بخوری.

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
2456
2714

مامانش نمیتونه بچشو نگه داره؟

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2706