2733
2734
عنوان

کیا توخونه کارمیکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1982 بازدید | 67 پست
سلام عزیزم مشاوره پوست و مو

موفق باشی عزیزم❤

همیشه یادمان باشد که:نگفته ها را میتوان گفت،ولی گفته هارو نمیتوان پس گرفت! چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ؛شکست با کوزه است...!دلها خیلی زود از حرفها می شکنند!                                                          
اره ب هرجایی نمیشه اعتماد کرد ولی اینجایی ک من کارمیکنم واقعا عالی و معتبر و با سابقه کار بالا هست&n ...

من خودم چندباری پیام دادم همشون بدون استثناگفتن اول فلان مبلغ بریزفلان حساب واینا منم دیگه پیگیر نشدم ازکجا باید پیداکنیم که بدونیم معتبره اخه کاراینترنتی رو بیشتر تودیوارمیزارن جای دیگه ندیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی محصولاتشونو تبلیغ میکنین ؟؟درآمدش خوبه؟

کار نت ورک خیلی درامد داره خیلی اگه خواستی میتونم راهنماییت کنم

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2728
من خودم چندباری پیام دادم همشون بدون استثناگفتن اول فلان مبلغ بریزفلان حساب واینا منم دیگه پیگیر نشد ...

عزیزم درخواست دوستی بدین شماره میدم وات پیام بزارید بیشتر توضیح میدم براتون

خدااااایا هزار مرتبه شکرت😍😍🤲🏻میشه برای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🏻😍
من خودم چندباری پیام دادم همشون بدون استثناگفتن اول فلان مبلغ بریزفلان حساب واینا منم دیگه پیگیر نشد ...

کاری که من گفتم حتی ی قرون تاکید میکنم هزارتومنم ازت نمیخوان هیچی

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
یه پیچ بزن زمان میبره ولی شاید بالاخره رو دور بیفتی بهرحال کسب درامد بی هبچی که نمیشه

چه پیجی؟؟همون پیج لباس بچه بزنم عکس لباسایی که برابچم میدوزم بزارم به نظرت ممکنه بگیره؟

2738
بله پیج اینترنتی دارم  ولی فروشم انقدی نیست که راضی باشم  خیلی دوست دارم بیشتر فروش کنم& ...

بده بلاگرا تبلیغت کنن،ی پیج هست اون میتونه کمکت کنه بره بالا پیجت با تبلیغش

2706