2726
عنوان

کیا توخونه کارمیکنن؟؟؟

1952 بازدید | 67 پست

کاش منم یه کاری بود که میتونستم توخونه انجام بدم با بچه کوچیک.😭حداقل یه درآمد کوچیک داشتم برا خودم شماها چیکارمیکنین؟ایده ای چیزی دارین بگین

خیر متاسفانه 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من کار تو خونه دارم کار اینترنتی

چی هست

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
سلام من کار تو خونه دارم کار اینترنتی

سلام

چه کاری؟؟

همیشه یادمان باشد که:نگفته ها را میتوان گفت،ولی گفته هارو نمیتوان پس گرفت! چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ؛شکست با کوزه است...!دلها خیلی زود از حرفها می شکنند!                                                          
چه هنری داری  الان تو ایستا خیاطی بافتنی اشپزی کاردستی شمع سازی همه درامد دارن

متاسفانه هیچی😑😑😑خیاطی خیلی دوس دارم چندسال پیشم میخواستم برم ثبت نامم کرده بودم ولی دیگه باردارگفتم نرفتم بعدم با بچه وگرونی ومشکلات دیگه نتونستم برم الانم نمیتونم پول دوره هاشو نمیرسم ولی لباس بچه خودم میدوزم برا بچم از اینستا نگاه کردنی

چه جوریه ؟؟؟تودیوار بعضا میبینم ولی فک میکردم کلاهبرداریه 

اره ب هرجایی نمیشه اعتماد کرد ولی اینجایی ک من کارمیکنم واقعا عالی و معتبر و با سابقه کار بالا هست 

خدااااایا هزار مرتبه شکرت😍😍🤲🏻میشه برای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🏻😍
متاسفانه هیچی😑😑😑خیاطی خیلی دوس دارم چندسال پیشم میخواستم برم ثبت نامم کرده بودم ولی دیگه باردارگف ...

یه پیچ بزن زمان میبره ولی شاید بالاخره رو دور بیفتی بهرحال کسب درامد بی هبچی که نمیشه

کارم بصورت مشاوره پوست مو هست توی ی شرکت معتبر 

موفق باشید 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
یعنی محصولاتشونو تبلیغ میکنین ؟؟درآمدش خوبه؟

اره عزیزم. بستگی ب فروشت داره هرچی فروش بالاتر درامدهم بالا

خدااااایا هزار مرتبه شکرت😍😍🤲🏻میشه برای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🏻😍
2706