2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکهفته که بپوشی وقتی سیاه شد دیگه عشقت بکلی از بین میره🤭

😅😁

اگه نقره عیار بالا باشه بعید میدونم 

خودم یه دستبند نقره دارم یه کوچولو تغییر رنگ داده 

اما نقره جات مامان که ایتالیاییه و عیار بالا مثل سابقه 

مهمه که چجوری باشه قطعا ... 

🖇🧡... 
2742

اینایی ک میگن نقره و بدل دوسداریم ولیطلا دوس نداریمو درک نمیکنم مثلا چ فرقی باهم دارن جز قیمتش؟؟؟من طلا دوس ندارم چون کلا هبچی نمیندازم ن دستم ن گردنم ن انگشتم همون موقعم ک کلی داشتم نمینداختم مگه برا مراسم چون اصن راحت نیستم چیز گنده ک خیلی زشته ریزو ظریفم یا گم میکنم یا پاره میشه

2740
😅😁 اگه نقره عیار بالا باشه بعید میدونم  خودم یه دستبند نقره دارم یه کوچولو تغییر رنگ داده&n ...

آره درسته؛ من یه انگشتر نقره مشهد خریدم دیگه بعد از اون از نقره جات خوشم نیومد۰🤭

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
اینایی ک میگن نقره و بدل دوسداریم ولیطلا دوس نداریمو درک نمیکنم مثلا چ فرقی باهم دارن جز قیمتش؟؟؟من ...

والا خودمم نمیدونم چرا نقره دوس دارم طلا نه😂😂😂

برای عاقبت بخیری وسلامتی خانوادم میشه یدونه صلوات بفرستی؟!براحاجت رواییم دعام کنین لطفا🌷❤
ببخشید شما همون کاربر قونقول شمالی سابق هستی؟

اکانت قبلیم گل نرگس شمال بود..این فقط یه ی بیشتر داره😁

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2706