2733
2734
من🖐 ساعت دوس دارم و نقره جات میپسندم اصلا طلا دوست ندارم

طلای سفید چه فرقی با نقره میکنه مگه؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اینایی ک میگن نقره و بدل دوسداریم ولیطلا دوس نداریمو درک نمیکنم مثلا چ فرقی باهم دارن جز قیمتش؟؟؟من ...

دقیقا 

خوب طلا گرونه خیلی نمیشه خرید وگرنه طلای سفید با نقره چه فرقی داره؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طلای سفید چه فرقی با نقره میکنه مگه؟ 

حسی ک از نقره میگیرم دوس دارم

ریشه توی کودکیم داره و خاطراتم از ظروف نقره و  جواهرات نقره مادرم‌و خاله مرحومم

زیورآلات برای خودم جز ساعت هیچی نمیپسندم هیچی هیچی

ولی در صورتی و بخوام چیزی استفاده کنم ترجیح میدم نقره باشه..بخاطر همون حس

اره خب بیان بگن مسئله پولشه ن اینکه دوس نداریم انگار طلا بومیده😂

نه باورکن الان من دارم ولی دوس ندارم اصلا

برای عاقبت بخیری وسلامتی خانوادم میشه یدونه صلوات بفرستی؟!براحاجت رواییم دعام کنین لطفا🌷❤

من طلادوست دارم داشته باشم ولی خوشم نمیادبپوشم ولی نگهداری میکنم به عنوان پشتوانه وپس اندازالبته بیشترسکه میخرم چون طلابه عنوان پس اندازفایده نداره به قول طلافروش گفت روی سوددهی طلااصلاحساب نکن یاسکه بخریاطلای کارکرده که اجرت نداشته باشه ولی ازجای معتبربخرهمیشه

2738