2733
2739
عنوان

همونم که گفتم شوهرم میگه نمیخوامت بیاین بگم چیشد!! 🗿

| مشاهده متن کامل بحث + 18349 بازدید | 116 پست

گف دیشب یه خوابی دیدم که از وقتی پاشدم خداروشکر کردم که خواب بود دورت میچرخم از این ب بعد من اشتباه کردم میدونم تقصیر پدرمادرمه ولی نمیتونم سرشونو ببرم یا باهاشون دعوا بگیرم قول میدم سر یماه بریم خونه خودمون

گف دیروز فهمیدم که من یروزم بدون تو دووم نمیارم 

🖤🥀
و هروقت من میرفتم خونه مامانم اینا مامانم تند تند بهش زنگ میزد بیاد شام یا ناهار ولی مامانمم زنگ نزد ...

آخی چه مظلوم😅

عذابم  میدهد ،سقفی ڪه ،جایــت زیرِ،آن،خالے ،است💔مـــادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

مامانمم خیلی محترمانه همه حرفاشو زد و شرط شروط گذاشتیم براش 

مامانمم گف تا الان کنار اومده این یماه رو هم با خانوادت میسازه ولی وای ب حالت اگه بیاد از دست خودت شاکی باشه بیچارت میکنم😐

🖤🥀
مامانمم خیلی محترمانه همه حرفاشو زد و شرط شروط گذاشتیم براش  مامانمم گف تا الان کنار اومده این ...

افریینننن به مامانت گلی خوب کرد 

قربان وجودت که وجودم ز وجودت شده موجود 😍💞
مامانمم خیلی محترمانه همه حرفاشو زد و شرط شروط گذاشتیم براش  مامانمم گف تا الان کنار اومده این ...

چند وقته پیش اونا میمونی 

قربان وجودت که وجودم ز وجودت شده موجود 😍💞
یه خلاصه کوتاه بده از قبل

خلاصشم باز زیاد میشه

ی دختر۱۳ساله که بنا ب دلایلی ازدواج کردمو بعدش اذیتای خانواده شوهرم شروع شدو خیلی بدبختی کشیدم سر ی بحث کوچیک ک تقصیر شوهرم بود رفتم خونه بابام شوهرمم گف نمیخامت برنگرد بعدم از خانمای سایت راهنمایی گرفتمو حل شد 

🖤🥀
2706