2733
2739
عنوان

مشکل این شوهر چیه

496 بازدید | 31 پست

من با همه کم و زيادش ساختم رازدار بودم به حرفش گوش میدادم خیلی بهش وفادار بودم دوسش داشتم بهش محبت میکردم و اصلا تو کار خانوادش دخالت نمی کردم. ولی اون و خانوادش همه چی رو ازم پنهان میکردن و شوهرم هر اتفاقی تو خونمون بود به خانوادش میگفت و اونا هم تو همه چی دخالت میکردن و شوهرم هیچی بهشون نمی گفت با چشم خودش میدید حق با منه ولی سکوت میکرد اگه یه کلمه از خانوادش می گفتم کلی عصبانی میشد و بیشتر طرف اونا بود من زندگیمو دوست داشتم ولی اون پشت منو نداشت دلمو خیلی شکست به نظر شما مشکل این مرد چیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر میکنم همه مردا اینطور باشن ...شوهر منم ک همینه حالا دیگه انقدرم باهاش حرص نمیخورم چون میدونم خصلتشون تینطوره ...منم همه چی خانوادمو بهش نمیگم و البته تو کار و زندگی اونا هم فصولی نمیکنم توقع ندارم بهم بگه .به من چه 

2738
فکر میکنم همه مردا اینطور باشن ...شوهر منم ک همینه حالا دیگه انقدرم باهاش حرص نمیخورم چون میدونم خصل ...

مشکل من این نیست مشکل اینه که اولویت اولش خانوادشه حتی اگه بدونه حق با منه طرف اوناست

2706