2733
2739
اشتباه اولت اینه ک هرچی میشه ب شوهرت میگی یاد بگیر انقد با اعتماد ب نفس بشی ک خودت جواب کسیو ک بهت ب ...

بخدا سعی میکنم اما وقتی میبینم انفد تفاوت میزاره بین ما دیگه توانی برام نمیمونه نسبت ب گریه هام نسبت به کارام نسبت ب خستگیام خیلی بی تفاوته  وقتی از سرکار میاد نمیشه باهاش حرف میزنی دیروز لباس خریده بودم دیشب ذوقشو داشتم ی کلام درمورد لباسم بچگونه صحبت کردم با عصبانیت گفت وای دیونم کردی بسه دیگه چقد حرف میرنی

😔😔😔وقتی میگم توروخدا ۱۰ دیقه بیا با بچمون بازی کن هم اون حوصلش سررفته هم من دیگه خستم نمیکشم میگ خستم تکونم نمیخوره اما هرموقع خواهرش میاد خداشاهده همینجور بچشو بغل میکنه میچرخونه اونم سرش تو گوشیه یا استراحت میکنه....بخدا اونشب از شدت خستگی انقد پاهام درد میکرد ک ناله میکردم نگفت اصلا تو چته با اینکا ن بحثی داشتیم ن چیزی

باشههههههه باشهههه حق با تو 
اخه مگ میشه برام مهم نباشه وقتی از سرکار میاد میفته اونطرف میگه خستم ن بچمو میگیره ن کمکم میده کمکیم ...

عزیزم مقایسه نکن اصلا‌ ولش کن خواهرش سرش درد میگیره این چیکار می‌کنه

یاد بگیر چطور خودتو لوس کنی ناز کنی.یاد بگیر بدون توجه به بقیه شوهرتو جذب خودت کنی

از الان به خودت قول بده هیچوقت دیگه مقایسه نکنی 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اینستا داری برو پیج زینب مهکی (روانشناس) رو ببین. من واقعا سیاست های ایشونو دوست دارم کمتر روانش ...

چرا من پیدانکردم چندتا دنبال کننده داره یکی پیدا کردم ۳۳۵تا دنبال کننده داشت

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید
ممنونم از ادمای با فرهنگی که بجای خوب کردن حال من نمیان بگن چرا بچه اوردی ممنون🌸

عزیزم قرار نیست به خاطر خواهر شوهر وحشی لذت مادر شدن تجربه نکنی 

تا بعضی وقتا بچه خودش مسکن درده 

نی نی یار حالا من هیچی خودت چه جور روت شد کاربری،۱۳ساله منو بترکونی 😐😐😐😐نه واقعا رو شد 
2731
درسته میزنه و وحشیه ولی تو هم خیلی مقصری.....منم شوهرم اینطوریه ولی من دوسال بعد ازدواج فهمیدم بدی خ ...

شما چرا جدا شدین؟

بله درسته ولی گاهی میخام بمیره فقط سر ب تنش تباشه پیامتی بعدی ک فرستادن رو بخونید

عزیزم قرار نیست به خاطر خواهر شوهر وحشی لذت مادر شدن تجربه نکنی  تا بعضی وقتا بچه خودش مسکن در ...

من اگر دخترم نبود واقعا میگم تا حالا دق کرده بودم هرروز بهش میگم تو مسکن دردامی ۱ سالشه قربونش برم

بخدا سعی میکنم اما وقتی میبینم انفد تفاوت میزاره بین ما دیگه توانی برام نمیمونه نسبت ب گریه هام نسبت ...

چون اینقدر همش ناله کردی و گریه کردی واسش عادی شده 

یه هفته خودتو پر انرژی و شاد نشون بده بدون مقایسه‌ چ حرف از خانوادش اونوقت میبینی چقدر هواتو داره

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
2740
چرا من پیدانکردم چندتا دنبال کننده داره یکی پیدا کردم ۳۳۵تا دنبال کننده داشت

بذار اسمشو برات مینویسم ولی واقعا تبلیغ نیست! من اصلا ایشونو نمیشناسم ولی از وقتی توی اینستا پیداش کردم بشدت پیگیر پستاشم😄

Zeinab_mahakiii

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
من اگر دخترم نبود واقعا میگم تا حالا دق کرده بودم هرروز بهش میگم تو مسکن دردامی ۱ سالشه قربونش برم

حالا الان یک سالشه و چیزی نمیفهمه اما دیگه هیچوقت این جمله رو بهش نگو. اگه میخای مادر خوبی باشی از دردهات براش نگی یه وقت! هزارتا ضربه روحی میخوره و بزرگ بشه از ازدواج فراری میشه و کلا ذهنیت منفی براش ایجاد میشه و حتی اگه همسرش خوب باشه خودش خرابش میکنه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..