2737
2739
عنوان

واقعا کسی هست که اینجا از شوهرش کتک نخورده باشه؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 35164 بازدید | 845 پست
منم مثل تو درگیر خیانت‌های ک اینجا میگن شدم 

من درمورد تک تک سوالام میخوام تاپیک بزنم ولی اگه تعلیق شدم حلال کنید😂اکثر مواقع ک تاپیک میزنم کاربرا مشکوک میشن میگن بوی بد از تاپیک میاد. انقد قضیه رو جنایی میکنن زود قفل میکنم. ولی اینبار نی نی یار رو هم باز خواست میکنم، 😂 اونم بیاد نظر بده

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل داشتن که عالیه عالی حتما مستقل باش،هستن کسایی که کتک میخورن اونا حتما بی پشتوانه هستن ،خیلیام ای ...

نه ربطی به پشتوانه نداره

خانم هایی دیدم که خانواده پشت شون بوده و درآمد هم داشتن ولی شوهره کنترل خشم نداشته و هر موقع عصبانی می‌شده زنش رو کتک می‌زده

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

والا من ۹ساله متاهل هستم یه سال اول عروسیم ۲بار دست روم بلند کرد که آخر داداشم فهمید هم سرشو شکست هم کتفشو بعدشم از طرف بزرگای خاندانم تهدید شد که یا سر به نیستش میکنن یا ۲تا دستاشو قطع میکنن دیگه انگشتشم بهم نخورده

2728
پسرتون کتکتون میزنه؟ مگه میشه؟ پدرش هیچی نمیگه؟  به چه حقی به چه جرعتی  من کتم زدن مادر ...

تو تاپیک هام نوشتم،همسرم وقتی پسرم هفت ساله بود ترک منزل کرد،باهزاران سختی پسرمو بزرگ کردم، و الان ازدواج مجدد کردم

وای واااااای چقدر احمقققققققق چقد بیشعووووور آب سرد میخوام فقط 🤯

از بیشعور و احمق گذشته 

حیف این دوتا فحش 

انقدر نفهمه که داماداشم دختراشو اذیت میکنن حقو میدا به دامادش 

وای وای یادمه یه بار خواهرشوهرم به شدت افسردگی گرفته بود و کارش به جاهای باریک کشید رفت به دومادش که شوهر همین خواهرشوهرمه گفت توروخدا ببخشید که دختر من مریض شدل و ممنونیم ازت کل نگهش داشتی 😫😫😫فکر کن حالا همون عوضی باعث افسردگی و مریضی خواهرشوهر من شده بود 

بعد این احمق داشت تشکر میکرد که دخترشو طلاق نداده

یادم میفته دلم میخواد با قیچی بدنشو ریز ریز کنم 

2738

من یه بار کتک خوردم منو‌از خونه بیرون کرد منم رفتم با مامور برگشتم داشت سکته میکرد گفتم حواست باشه با کی طرفی هرچند رابطمون داغون شد بزور کنار همیم اما بهش یاد دادم با من باید درست رفتار کنه عهد بوق نیست که اصلا هم سرد بودنش برام مهم نیست بره بمیره برا خودتون ارزش قائل بشین نزارید دست بلند کنن مردا از مامور مث سگ میترسن چون پای مهریه میاد وسط بفهمن دست بزن دارن الان دیگه تو دعوا نزدیکمم نمیشه

بری رزمی که چی اون زد تو هم بزنی😂😂خب این دیگه چه زندگیه هست من خودم رزمی بودم اما از این زاویه ببین قراره اون بزنه تو بزنی؟اگه مشکلی بوده که بخاطرش زده یا مشکلی داشته که زده باید ریشه ای حل شه مگه کشتی کجه😂 اما هب رزمی رو هم برو برا وقتای بیرون از خونه بلاخره خوبه

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
تایپکای این جا همش دروغه 

دقیقا

الکی میگن ک پر بازدید شن

من الان توی دلم نی نی دارم، یه تنبلی تخمدان هستم در خدمت شما، لطفا برای سلامت رسیدن نی نی دعا کنید🙏🏻 اگر شماام مشکل تنبلی تخمدان دارید بیاید تو این تاپیک: https://www.ninisite.com/discussion/topic/8543108/%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%86%d8%a8%d9%84%db%8c-%d8%aa%d8%ae%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%b7%d9%81%d8%a7-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9%d9%88-%d9%be%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d9%87%d9%85%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7-%d8%a8%d8%a8%db%8c%d9%86?page=1

اینجا هیچ کی کتک نخورده فقط زدن 

اونایی که تایپیک

*شوهرم داشت خفم میکرد*

*شوهرم دست روم بلند کرده*

*دارم ازشوهرم طلاق میگیرم چون دست بزن داره* 

میزنن همشون منم مننننننننن

اینجا نی نی سایته یادت نره

2706