2737
2739
عنوان

واقعا کسی هست که اینجا از شوهرش کتک نخورده باشه؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 35164 بازدید | 845 پست

شغل داشتن که عالیه عالی حتما مستقل باش،هستن کسایی که کتک میخورن اونا حتما بی پشتوانه هستن ،خیلیام اینجا دروغ میگن باورنکن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من دوسال با یه کاربری دیگه فعال بودم، عینا ۸۰ درصد تاپیک ها خیانت و کتک کاری و دعوای خانوادگی

اما بعید بدونم اینقدر ها هم دنیا جای مزخرفی باشه

شاید اینجا بیشتر مطرح میکنن🤔

دنیا با مهربونی جایقشنگ‌تریه   کاربری2  
2738

بله هستن کلا کتک زدن خیلی کم شده الان نست به یه نسل قبل  ولی خب بیشتر مردم  از ناراحتیشون تاپیک میزنن دیگ کسی نیس تاپیک بزنه بگه شوهرم منو نزد اصن مسخرس تاپیکشم بزنه میگن پز میده

من دفاع شخصی و کاراته سبک کیوکوشین کار کردم 😅😂به قول بابام خدا به شوهرم رحم کنه فداش بشم🤦😂

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706