2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه سوال ... کتابای جامع با اونایی ک جامع نیستن فرقشون فقط اینه ک یکی دهم یازدهم دوازدهم رو توی یه کت ...

تفاوت کتاب های جامع با تک پایه اینکه سطح سوالات کتاب های جامع بالاتر هستش و بیشتر تست های متوسط و سخت داره 

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
مرسی...گاج خوندن برا همه دروس تخصصی؟

اره البته من خیلی سبزم خوندم ولی خدایی گاج از همه بهتره عمومی اگر گاج بخونی عالی میزنی حالا تخصصی هارو باز سوال کن ولی تو پیج های کنکوری بیشتر گاج میگفتن خوبه 

دهم کتاب تست استفاده کردی؟ آخه یکم این حرفت مث ناوارداس واقعا به درسنامه نیازه تو یه سری از درسا و ...

نه استفادع نکردم...

خب من میخوام نکات رو از همون تستها یاد بگیرم...ضمن اینکه ویدیو اموزشی مییینم و اکثر نکات رو یاد میگیرم

عزیزم نمونه کتابشو دانلود از سایت چی بخونیم 

ببین مثلا فرضا تو علوم پایه هفتم گاج می خوای همین عبارت تو گوگل سرچ کن و وارد سایت گاج شو بعد زیر عکس کتاب می زنه نمونه کتاب الان برات عکس می فرستم

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
2706