2737
2734
کتاب تست گاج چی؟ 

راستش من زیاد از گاج استفاده نکردم نظری درموردش ندارم بیشتر از مهروماه و خیلی سبز استفاده می کنم بهترین کار اینکه پی دی اف نمونه کتاب هارو دانلود کنی ببینی با کدوم راحت تری اکثر انتشارات تو سایتشون نمونه کتاب ها رو می زارن

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
من علافم پس😅 ممنونومیرم ببینم

عزیز من اصلا اینجوری نگرد دنبال منبع

هر کسی عقیده خودشو داره

منم هم سن خودتم نهایتا بتونم در حد دهم راهنمایی کنم ولی برو ویژگی هاشونو بخون که کدومشون بیشتر تست محورن و کدوم درسنامه محور و بعد با این شناخت از خودت که به کدوم بیشتر نیاز داری برو سراغش

مثلا بخوام بگم بهت اینو زیاد شنیدم و امسال دیدم که زیست خیلی سبز درسنامه مفصل و جامعی داره ولی تست هاش نسبت به گاج کمتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتابای میکرو گاج محشرن همه مشاورا هم تاییدشون میکنن نمیدونم این حرفو از کجا میزنید

بله مشاورا اسپانسرن...!😅

تبلیغ میکنن حتی خیلی ریز...! درصد میگیرن😄

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
دارم میرم یازدهم

کتاب جامع پایه مهروماه خوبه

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
2728
راستش من زیاد از گاج استفاده نکردم نظری درموردش ندارم بیشتر از مهروماه و خیلی سبز استفاده می کنم بهت ...

اره خودم می‌خوام گاج بگیرم 

خیلی ممنون❤️😍

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم
کتابای قلمچی چطورن؟

افتضاح پولتو تو این گرونی حروم نکن

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2740

من رشتم انسانی بود بعد میخاستم فیزیک بخونم

میکرو نقره ای برداشتم نگاه کردم خیلی خوببب بود 

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
من فقط تست میخام ن درسنامه

دهم کتاب تست استفاده کردی؟

آخه یکم این حرفت مث ناوارداس

واقعا به درسنامه نیازه تو یه سری از درسا و کتاب تست بدون درسنامه زیاد معتبر و به درد بخور نیست

چون اکثر تستا نکات خارج از کتاب دارن و اون نکاتو توی درسنامه میتونی یاد بگیری تا واسه تست زدن آماده شی

خب مشکل این منبع خوب برا تحقیق ندارم....گوگل بزنم توضیحومیده قشنگ؟

کانال های مشاوره ای نداری؟ اکثرا بهترین منابع می گن

کتاب جامع پایه مهروماه خوبه

یه سوال ... کتابای جامع با اونایی ک جامع نیستن فرقشون فقط اینه ک یکی دهم یازدهم دوازدهم رو توی یه کتاب قرار داده یکی  فقط یه سال رو بین این سال در یک کتاب قرار داده؟ درسته؟ یا اینکه فرق بیشتری هم دارن؟

بعد من تعریف مهر و ماه رو برا ریاضی هم شنیدم

2706