2733
2734

سلام بچه ها من عید امسال پسر عموم اومد خواستگاریم بعد من بهش گفتم که آخر خرداد بهت جواب میدم بعد الان از آخر خرداد گذشته و من هنوز جواب ندادم راستش دودلم پسر عموم همه چیش اوکیه هم قیافش و هم اخلاقش ولی نمی‌دونم چرا دودلم چند بار هم مشاوره رفتم ولی بازم نفهمیدم الان نه دلم میخاد ردش کنم نه دلم میخاد جواب مثبت بدم هم دوسش دارم هم نه یه روز ازش خوشم میاد یه روز ازش بدم میاد با اینکه همه چیش اوکیه ولی بازم دودلم ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظرم حست طبیعیه هر چی باشه مهم ترین تصمیم زندگیته

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

به خاطر اینه که باهاش ارتباط نداشتی

چند بار که برین و بیاین و حرف بزنین به نتیجه میرسی

بهش بگو من هنوز نتونستم تصمیم قطعی بگیرم

چند وقت با هم ارتباط داشته باشیم تا دو طرف روحیه همو بشناسیم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738

یعنی چی دودلم؟باهم مگه ارتباط ندارید؟چندسالته؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

قشنگ با خودت فکر کن زندگیتو باهاش تصکر کن در اینده دور فقط جلو پاتو نبین چند سال دیگ باید خیلی از میتز های مهم تر از الانت رو بتونه براورده کنه

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
نه ارتباط نداریم و ۱۸ سالمه

ارتباط بگیرید.چطور اون مشتاق نیست با شما بیشتر آشنا بشید؟عجیبه.شماره شمارو نداره مگه؟وقتی نمی‌شناسیش و ارتباط نداری دقیقا به چیش فکز کردی و حس مس‌کنی گاهی دوستش داری؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706