2733
2739
عنوان

خارجیا صبحونه چی میخورن‌؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 37 پست
آب ولرم چه تاثیری داره؟ یه مدت یه بنده خدایی بهم میگفت یه لیمو هم توش بریزم چون میگفت روده رو شستش ...

معده چند ساعت خالیه اون اب گرم باعث میشه معده گرم بشه و شروع به کار کنه لیمو هم دوست داری بنداز 

من صبر میکنم چهل دقیقه تا۱ساعت بعد صبحانه میخورم اینطوری خوب گرسنه میشم و معدم اذیت نمیکنه

منم از مربا و ایناخیلی خوشم نمیاد 

ولی املت خوبه،یاخارجیا که پرسیدی مثلا خوراک لوبیا با قارچ وگوشت میخورن

پنکیک

گوشت وتخم مرغ کلا پروتئین زیاد استفاده میکنن

اسنک هم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگر صبحانه نخورم میمیرم 🙃

شما میتونی و میلت میکشه ولی بعضیا نمیتونن بلافاصله بعد از بیدار شدن چیزی بخورن. اینا بهتره یه کم به خودشون فرصت بدن که اشتهاشونباز بشه. به زور غذا خوردن اشتباهه

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
معده چند ساعت خالیه اون اب گرم باعث میشه معده گرم بشه و شروع به کار کنه لیمو هم دوست داری بنداز  ...

چند دقیقه بعدش صبحونه بخورم؟

یکساعت بعد؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2728
مشکل منم اینه گرسنمه و در عین حال نمیتونم چیزی بخورم😐 اوسکله بدنم🤣

حتما برو دکتر تغذیه این میتونه زمینه ساز سوء تغذیه باشه ها 

برو دکتر خیلی خوب راهنمایی میکنه . دارو مارو میده 

این چندمین کاربری هست که دارم . کاربری های قبلیم تعلیق شدن 🤐👻
بلافاصله میتونی بخوری

امتحان میکنم👌

مرسی

شاید اوکی شد

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2740

وای صبحانه عشق منه خیلی میدوستم اگه کامل باشه

کله پاچه پنیر و گردو خیار و گوجه نیمرو کره عسل مربا 

حلبببیییبییم

صبحانه های هتل هم دوست میدارم  

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
چاق نمیکنه؟ چطوری درست کنم؟ همیشه فکر میکردم باید خیلی بد مزه و شیرین و چاق کننده باشه سر همین تاح ...

نه اتفاقا خوشمزس 

شیرینیش دست خودته هر چقدر میخوای شیرین کن با عسلم میتونه

اون مقاله ای هم ک برات فرستادن صبحونه های خوبی دارع ولی ناموسا منم ک صبحانه خورم نمیتونم بخورم

ب نظرم برا عادت کردن همون صبحانه های سنتی خودمونو شروع کن از مقدار کم بخور البته دنبال چای شیرین با شکر و اینا نباش 

خرما یا عسل بخور 

چون رزیم میگیری نگهت داره

وای صبحانه عشق منه خیلی میدوستم اگه کامل باشه کله پاچه پنیر و گردو خیار و گوجه نیمرو کره عسل مربا&n ...

وااای منم عاشق کله پاچه و حلیم و عدسی ام 

ولی خانواده ما معمولا شب کله پاچه میخورن بابا ادم سنگین میشه  

کله رو باس صبح زد تا شب حال کنی   

2706