2410
2553
عنوان

خارجیا صبحونه چی میخورن‌؟😐

286 بازدید | 37 پست

به شدت با صبحونه مشکل دارم چون یکم حالم رو خراب میکنه و ممکنه گلاب به روتون تهوع بگیرم

جوری خوراک هر روزم شده کیک😐 اونم به زور

که سیرمم نمیکنه مقوی هم نیست ولی میتونم بخورمش

گاهی هم شکلات صبحونه میخورم

کلا نمیتونم چیزی رو تکراری بخورم

بعد از طرفی میگن صبحونه خیلی مهمه حتی مهم تر از وعده های دیگه بخصوص منی که میخوام رژیم بگیرم

اونا چی میخورن؟ رفتم تو پینترست یه چند تا خوراکی برام اورد با طرز تهیه نمیدونم کدوم خوبه و قابل خوردنه😐

لطفا کمک کنید چون اذیتم☹

🌙...Set me free

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم خوشم نمیاد از صبحونه به کیک و اینجور چیزا بیشتر عادت دارم 

نیمرو بیکن نون تست و پنکیک و این جور چیزا 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2714

هیچ وقت بزور چیزی رو نخور. صبحونه خوردن هم اونقدرا که بعضیا بهش تاکید دارن مهم نیست. لازم نیست بلافاصله بعد از بیدار شدن چیزی بخوری. 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

اولا قبل صبحونه یه لیوان اب ولرم بخور

دوما واسه صبحونه میتونی غذا بذاری انواع املت و نیمرو تخم مرغ ابمز و سوسیس تخم مرغ و ژامبون پنیر گردو پنیر خیار گوجه و پنیر هندونه و انواع مربا انواع نون و شیرینی و اش حلیم و عدسی و خوراک لوبیا ...  

هرچی حال میکنی بخور منم زیاد صبونه خوشم نمیاد کالباس و ناگت و اینا دوس دارم واسه صبونه وافل پنکک ...

سه تا آخری... فرنی که نه ولی اون دوتای دیگه چطوریه مزش؟ چاق نمیکنه؟

🌙...Set me free
هیچ وقت بزور چیزی رو نخور. صبحونه خوردن هم اونقدرا که بعضیا بهش تاکید دارن مهم نیست. لازم نیست بلافا ...

من اگر صبحانه نخورم میمیرم 🙃

این چندمین کاربری هست که دارم . کاربری های قبلیم تعلیق شدن 🤐👻
اولا قبل صبحونه یه لیوان اب ولرم بخور دوما واسه صبحونه میتونی غذا بذاری انواع املت و نیمرو تخم مرغ ...

آب ولرم چه تاثیری داره؟

یه مدت یه بنده خدایی بهم میگفت یه لیمو هم توش بریزم

چون میگفت روده رو شستشو میده و به مرور پوست رو شفاف میکنه... یه طب سنتیه

🌙...Set me free
2706