2733
2739
عنوان

رفتم مغازه پسرخاله شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 95 پست
اونی که توش ریختید چی بود؟ چه شکلی بود؟

هم عصاره نعناع بود

هم یه دونه های سیاه ، مثل سیاهدونه بود ، اما بهش شک نکن، بنده خدا راست گفته

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مواد بود نشونم میداد؟

ممکنه نشون بده ، مثلا فکرکنه تو ک اینو نمیدونی بزارنشون بدم الکی بگم مال عطاریه .

مامانم هم حدود ۲۵ سال پیش همین ماجرا براش پیش اومده بود ، بعد تریاک رو پسرداییش نشون داده بود گفته بودمال ترک سیگاره ،مامانمم اصرار میکرده  ب بابام بکشه سیگارو ترک کنه 🤣

2731
دیگه وقتی رفته اون پشت راه و بسته کسی نره شاید شلوارشو کشیده پایین تو چ میدونی😂😂😂

😂 خاک تو سرم راست میگی اصلا به این فکر نکرده بودم تجربه شد برام مرسی که گفتی👍🤦‍♀️ البته چون دسشویی داره اون طرف بهتره واسه درآوردن شلوارش اونجا اقدام کنه🤣

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
هم عصاره نعناع بود هم یه دونه های سیاه ، مثل سیاهدونه بود ، اما بهش شک نکن، بنده خدا راست گفته

یعنی امنه؟ بازم مغازه ش برم؟ آخه مغازه خیلی بزرگه تنها هم هست اونجا هر دفعه میرم باید بگردم پیداش کنم می ترسم🤦‍♀️😂 

ممکنه نشون بده ، مثلا فکرکنه تو ک اینو نمیدونی بزارنشون بدم الکی بگم مال عطاریه . مامانم هم حدود ۲۵ ...

🤣🤣🤣 قشنگ ترک میکرد

2738
دفعه بعد بدون شوهرت نرو اصن😂

شوهرم مغازه داره دستش خالی نیست که بیاد منم اکثرا خوراکیای دخترمو از اونجا میخرم با روغن و ماست و اینا دیگه نمیرم بابا به درک

2706