2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم نظر لطفته  به نطرت تو این دوره و اینترنت و اینستا و فضای مجازی کسی برای اینجور داس ...

من چند وقت پیش یه کتاب خوندم به اسم فراترازجنگ عالی بود درمورد جنگ بود بنظرم حتما این کار بکن خیلی هستن مثل من شب به صبح میرسونن کتاب تموم کنن با وجود سه تا بچه که شبا حتی نای حرف زدن ندارم ولی با ذوق شوق کتاب میتونی ده ساعت بخونم 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘
ممنون عزیزم نظر لطفته  به نطرت تو این دوره و اینترنت و اینستا و فضای مجازی کسی برای اینجور داس ...

عزیزم چرا پیج نمیزنی اینستا خیییلی از مردم و کاربرای اینجا علاقه دارن به رمان از این راه میتونی کسب درآمد هم کنی پیج حق عضویت بگیری 

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2728
2738
عزیزم چرا پیج نمیزنی اینستا خیییلی از مردم و کاربرای اینجا علاقه دارن به رمان از این راه میتونی کسب ...

راستش تا الان اصلا اینستا نداشتم و نمیدونم چجوریه 

چجوری تو اینستا کسب در آمد میشه کرد؟

شما که اینستا دارید پیج های داستان و رمان اصلا فالوور دارند؟

......

سلام میگما قصه عشق نازگل رو کامل نکردی؟یا من ندیدم کاملش رو☹️😢

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706