2733
2734
عنوان

اظهار نظر میکنه برام 😐

238 بازدید | 22 پست

من پسرم، تو سربازی همیشه موهام رو با نمره 8 میزدم ولی خب میتونست بلند تر هم باشه ولی من کوتاه‌تر میکردم. بعد از سربازی من موهامو بلند کردم و جوری که موهام تا پایین گردنم اومده بود و خوب بود و منم به حالت دم اسبی می‌بستمش.

بماند که چقدر اون موقع بهم حرف زدن که موهات شپش نداره؟ یا هر حرف بی ربط دیگه ای، تا اینکه یه روز من داشتم می رفتم کتابخونه یه کارگر شهرداری جلوم رو گرفت بهم گفت تو چرا موهاتو بلند کردی؟ بابام بهم میگفت پسر باید موهاش کوتاه باشه. 😐 گفتم باشه تو راست میگی که جلومو گرفتی اینطوری میگی

خلاصه من نمیدونم چرا همه باید بیان واسه آدم اظهارنظر کنن. خودم میخواستم به یکی یه موضوعی رو اینجا بگم یاد اون ماجرای خودم افتادم و گفتم یه من چه، والا 🤷‍♂️ هر موقع از من نظر خواست، بهش بگم نظرم چیه. 

اینکار اشتباهه به نظرتون؟؟ 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موهام رو با یک زدم خیلی ها میگن چجوری مامان بابات اجازه میدن در این حد موهات کوتاه کنی تقریبا کچلی اما می‌خوام بپرسم کوتاهی مو یا بلندی ش چه ربطی به جنسیت داره

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
2742

حرف کسی مهم نباشه مهم دل خودمونه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ب کسی ربطی نداره این چیزایی ک گفتی قدیمی شده دیگ کسی ب کسی گیر نمیده 

منم موی بلند برا پسر دوس دارم اما خیلی بلند ن اگرم قیافشون دخترونه باشه ک دیگ اصلا باید بزنه   

عجب‌بیهوده‌تکراریست‌دنیا. 
2740

درسته کارشون اشتباهه ولی شما هم یکم احترام نگه دارید بهتره

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
برو موهات رو کوتاه کن  یه دوره مد بود رفت تازه داشتیم نفس می‌کشیدیم دوباره مد شد اههههههههه

😂

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706