2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نظرتون راجب مردای دی ماهی چیه؟🥲

کپریکورنی ها سرد و خشک اند. ظاهر جدی و رسمی ای دارند. ساده پوشن و اگه به یه مدل لباس یا یه مدل کفش گیر بدن تا 10 سالم همونو میپوشن

ذاتا مدیر ومدبر و کارفرمان. شغل خیلی براشون مهمه و همه حرفاشون هول محور شغل شون میچرخه 

همش به کار و پیشرفت فکر میکنند... احساسی نیستن و تو بیان احساسات هم خیلی اهل ابراز محبت کلامی نیستن و نمیتونن ابراز کنن

بیشتر محبت رو تو همون کار کردن و حمایت مالی میبینن و فکر میکنند همین کافیه

خیلی اهل برنامه ریزی هستن و ریسک پذیر نیستند و کارای مطمئن رو فقط انجام میدن... ممکنه لاغر باشن و صورت استخوانی. سن بالاتر نشون بده چهره شون... سخت گیر و سخت کوش اند و دوست دارن کارای سخت انجام بدن و از کوه بالا برن و هرکاری میکنن به هدفشون برسن. دنبال تحسین و تشویقم نیستن بخاطرخودشون میخوان به هدف برسن ... لجباز و بدبین و خیلی سخت قابل تغییرن... اهل گردش و مهمونی و تفریحم نیستن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

پایان چالش رو اعلام کن خواهشا 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
شهریوری ها چطورن؟

خوشه ها ادمای تلاشگر و زحمت کشی اند. باوقار اند. ظاهر ساده ای دارن ولی تمیز و مرتب میگردن و به اصطلاح اتوکشیده... خیلی حسابگرن و مو رو از ماست میکشن بیرون. خیلی انالیزگرن و جزئی نگر 

تو شغل شون کارشونو به بهترین شکل انجام میدن و بسیار کمالگران و همین میتونه باعث ضعف شون بشه ... میتونن وسواس پیدا کنن

ایرادگیرن و غر میزنن و چون کمالگران همیشه یه چیزی هست که ازش ایراد بگیرنو و بخوان بابتش غر بزنن

پرستارای خوبی میشن اگه یکی تو خونه مریض بشه خوب بهش میتونن برسن

دقیق و ریز بین هستن. پوست گندمی یا سبزه ای ممکنه داشته باشن ... به تغذیه و خوردن چیزای سالم اهمیت میدن و شاید همیشه یه دارویی چیزی پیش شون باشه. منطقی و واقع گران و به دیگرانم کمک میکنن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

من دورم پر از زن و مرد تیرماهیه خیلی زودعصبی میشن اصلا انتقاد پذیر نیستن این باعث خودشیفتگی توشون شده اگه ازشون انتقاد کنی خیلی ناراحت میشن و شروع میکنن به تخریبت و خیلی زبون تلخ و تیزی دارن. وقتی حق باطرف مقابل باشه کولی بازی درمیارن و مظلوم نمایی میکنن که کاریشون نداشته باشی

افتضاحن اکس قبلیم تیر ماهی بود دروغگو و فوق دختر بازززز

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
توصیف خوب و نسبتا دقیقی بود. آذرم بگو

کماندارها پتانسیل اضافه وزن دارند. استخوان بندی درشتی دارن چون  سیاره مشتری که حاکم شونه و سیاره خیلی بزرگیه تاثیر میگیرن.

کنجکاو و جستجوگرن اما کلی نگر هستند! اصلا جزئیات رو نمیبینن بخاطر همینم الکی خوشن و خوش بین و بیخیالن

ممکنه عاشق گرمای خورشید و اتش باشن

فلسفه هرچیزی رو میخوان دربیارن.ماجراجویی کنن... خوش شانس اند و کلی نگری شون باعث میشه ایرادات رو نبینن ولی خوش بینی زیادی ممکنه خیلی جاها کار دستشون بده. بد قولن و قول هاشون رو فراموش میکنن... عاشق سفر و بسیار خوش سفرن و دوس دارن پولاشونو خرج سفر کنن و خوش بگذرونن

دانا و عاقلن اما رک حرف میزنن و دیگرانو می رنجونن.... همه چیو راحت میگیرن و دوستای زیادی دارن و پر انرژین و بخاطر همین جذبشون میشن

هم داداشم تیر ماهیه هم دوست پسرم داداشم که مودیه ی لحظه بگیر نگیر داره دوست پسرم ار خودراضیه یهو عصب ...

خب دست خودشون نیست!

اونا ذاتا دارن طبق غریضه شون رفتار میکنن 

همه نشان های تولد هم خوبی دارن و هم بدی و خرچنگ ها به مودی بودن معروفن

خب دست خودشون نیست! اونا ذاتا دارن طبق غریضه شون رفتار میکنن  همه نشان های تولد هم خوبی دارن ...

لطفا همه ماه ها رو بگید

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....