2752
2734

حالا استارتر ی چیزی بگم بخند ما چند سال پیش که رفتیم خواستگاری برای پسر عمم 

زنداداش عروس رو برای بار اول دیدم خیلی ازش خوشم اومد قدش فکر کنم ۱۴۸ اینطورا بود خیلی بانمک بود و هیکلش قشنگ بود

اقا دفعه دوم بهش گفتم شما خیلی تو دل برو هستید مخصوصا قد و هیکلتون اقا با من چپ نکرد ! 

فکر کرد چون من قد بلندم دارم بهش تیکه میام 😳

به زنداداشش که عروس ماعه گفته بوده این همون دختر دایی شوهرت که انقدر همه تعریفشومیکردن 

اصلا ی کاری کرد که به غلط کردن افتادم 

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
خانم من اصلا نظر تو و هر ادم دیگه ای پشیزی برام اهمیت نداره،صد نفر تو این تاپیک اومدن گفتن از قدمون ...

اون قسمتش که گفتی کم جامعه براتون باید تعیین کرده؟

خیلی خیلی به دلم نشست 

"مردهای "‌‌ جامعه به اندازه کافی چوب اجبارشون روی سر زنان فرود اومده فکر کن این چوب ازجانب همجنسهای خودت باشه چه قدر دردناکتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا استارتر ی چیزی بگم بخند ما چند سال پیش که رفتیم خواستگاری برای پسر عمم  زنداداش عروس رو ب ...

من خودم قدم ۱۷۰ ولی واقعا عاشق دخترای دخترای ریزه میزه ام 

مامانم میگفت میشه تو کلا لال شی تعریف از کسی نکنی ببین چقدر حاشیه درس شد😑😂😂

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
2731

من ۱۷۰ قدمه همیشه دوست داشتم ۱۶۵باشم ..با شوهرم هم قدیم نمیتونم پاشنه بلند بپوشم ..

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
تو تعین تکلیف میکنی 😂🤔 تو برو ب همون قدت بناز  کسی قد تو رو ببینه نمیگه ماشالا ب قد بلندا م ...

ماشاالله ادب کاش به جای قد اعصاب و ادب داشتی 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

ببین اسی تصور کن تا چند ساعت دیگه بیشتر زنده نیستی..آیا بازم برات قد مهمه،بیشتر نظر بقیه برات مهمه تا قد،بخدا که بقیه هم همه چیشون اوکی نیست..ما تو این دنیا اومدیم زندگی کنیم..هیچوقت خودتو با کسی مقایسه نکن..قد چیزیه که دست خودمون نیست ..ما روحیم تو یه کالبد..حالا این کالبد رو خدا انتخاب کرده مهم ذات و روح مونه ک دست خودمونه...ملاک ارزش آدما به قد نیست..قد شاید ملاک زیبایی تو این دنیای فانی باشه ..اما این دنیا فانی و گذراست الکی حسرت این چیزا نخور..

من اصلا ت  اینتاپیک شرکت نکردم که مبادا حرفی بزنم استارتر ناراحت شه  ولی شما هم خیلی راحت ...

افرین احسنت..

ببین استاتر توهین و تحقیر و بی اعتماد بنفسی ربطی به قد ادم نداره.

کوتاه ممکنه توهین بشه بلندم همینطور.

مهم فقط و فقط اعتماد بنفسه

ماشاالله ادب کاش به جای قد اعصاب و ادب داشتی 

قدم متوسطه بلند نیستم ظریفم اتفاقا قد168وزن 64  ولی این بایده خیلی رو مخ بود یاد بگیر درست حرف بزنی دلیل نمیشه تو زیادی کوتاهی بقیه باااید کوتاه باشن بدم میاد از ادعااا 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
ن 😁 ،چون ۹۰٪خانوما الان تو همین اندازه هان😅خوش باش باوو

۹۰ درصد؟؟؟؟؟از کدوم مرکز آمار شما آمار میگیری؟؟؟؟قد زیر ۱۶۵ واقعا کوتاه محسوب میشه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
خوب ریزه میره دیگه باید بگن خوشمون از بلند نمیاد ولی ملاک زیبایی قد بلندیه الان یه خواستگار باشه میگ ...

شماهم که کلا ازاون ور بوم افتادی 

اومدی جواب پست اون کاربر بدی هرچی ازدهنت دراومد به قدکوتاها گفتی دم سوئیچی و......

حواست هست اصلا؟

من خودم قدم ۱۷۰ ولی واقعا عاشق دخترای دخترای ریزه میزه ام  مامانم میگفت میشه تو کلا لال شی تعر ...

😅😅🤣🤣ماشالا به قدت 

جهان گسترده میشوده به اندازه رویای تو🌈
2706