2733
2734
اگه مجردی با قد بلند ازدواج نکن نهایتا ۱۷۵باشه/من قدم ۱۵۵هست شوهرم ۱۹۰ قبل ازدواجم ایقد حس بد نداشت ...

اره همون ۱۷۵ این‌طورا خوبه

جهان گسترده میشوده به اندازه رویای تو🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

ریزمیزه بانمک تره🥰🥰منم همینقدم

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
چه حرفا ولا تا اونجایی دیدم هیچ کس از کوتاه خوشش نمیاد کل دنیا میدونن ملاک زیبایی قد بلندیه تمام مان ...

باشه عزیزم شما خوبین من فقط نظرم و گفتم سلیقه ای هست مثل اینکه یکی از ادم تپل خوشش بیاد یکی نه لاغر دوست داره من کاری به ملاک زیبایی دنیا ندارم من نظر خودمه خودم به شخصه خودم نمیدونم چرا نظراتتونو هی تحمیل میکنین ای بابا به چشم من خانومای ریزه میزه قشنگ تر میاد همین 

چه حرفا ولا تا اونجایی دیدم هیچ کس از کوتاه خوشش نمیاد کل دنیا میدونن ملاک زیبایی قد بلندیه تمام مان ...

هر بلندی هم که قشنگ نیست بلند زمخت هم زیاده هیکلشونم باید خوب باشه

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
2706