2733
2734
عنوان

جاریتون سرتره یا شما؟!🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 112 پست

خب خود آدم ک نمبتونه بگه کی سرتره

بعدم از چه نظر؟ 

تو تحصیلات من تحصیلاتم فعلا بیشتره

توی شغل هیچ کدومشون شاغل نیستن منم تازه دنبالشم

اونا ماشالله هنرمندن و هر کدوم ی کاری بلدن من نه معمولی ام

البته تفاوت سنیامون خیلی زیاده... 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست بالای دست بسیارهست" 7تاجاری دارم ازهرنظرازم پایین ترن یعنی من زیادبالانیستم اونازیادی ازهرنظرطفلکی هادرسط پایینن واین مسعله خیلی برام دردسرشده

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
اون  چون خدا خیلی دوسش داره کسیم ک خدا دوسش داره حتما بهترر

چی شده که فکر می کنی خدا دوسش داره؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2731
کاش بگی که چی شد

حسادت،تیشه رو برداشتن‌برای اینکه من حذف بشم که کمبود هاش به چشم کسی نیاد ،زیر آب زدن به جای تلاش که خودش و بکشه بالا 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
توجهش چجوریه؟

دیشب داشتیم با خانواده شوهر بازی میکردیم پانتومیم 

شام دعوتشون کرده بودم

موقع بازی به من می‌گفت تو نگو بزار اون بگه 

یا من بهش میگفتم اونو انجام نده اما شوهرم از جاریم میپرسید

2740

جاریم خیلی بی‌حیا‌ و بی فرهنگه

تو جمع زنونه(خواهرشوهر،مادرشوهرم...)باد معدشو صدا دار یا بی‌صدا ول میکنه ولی تو جمع مردونه فقط بی‌صدا ول میکنه سر سفره هم اینطوریه!

یه بار هم شلوارشو دراورد جلو دخترام رقصید برادرشوهرم به جای اینکه بگه نکن شاواشش میکرد براش هم سوت میزد

هر موقع نوشابه یا دوغ گازدار میخوره آروغ میزنه

یه بار گرمش شد جلو شوهرم‌برادرشوهرم، دخترام با پسرش سینه هاشو درورد 

قطعا من سرم از همه جوانب ک نگاه کنین 

اینو همه اقوام میگفتن زمانی ک جاری دار شدم

ولی با همه اینا اون شوهرش بیشتر هواشو داره سرتا پاشو طلا گرفته کلی طلا ازش اویزونه هیییییییبی اینجاست ک میگن پیشونی کجا میشونی 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

ما هفتا هستیم. واقعا پتجتاشون تو روفت وروبو تز وتمیزی خونه وبرق زدن عالینا.یعنی ۲۴ ساعت شبانه روز وهفت روز هفته زندگیشون میدرخشه با وجود بچه های کوچیک.ولی یکی اشپزیش خوبه.یکی بامعرفتو خاکیو ب دردبخوره.یکی حرافو استادسخنوریو سیاسته.بالاخره هرکدوم یجورن

جاری های اینده ام اختلاف سنیم زیاده خب من چون جوونترم زیباترم و تحصیلاتم بیشتره و سطح مالی خانواده ام بهتره ولی وضع زندگی اونا بهتره درکل کسی سرتر نیست هرکس برای خودش خوبه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

من 

زیبایی 

خانوادم 

تحصیلات 

مهمون داری و روابط اجتماعی 

ولی بچه نمیخوایم اون سرتره تو این جنبه خخخخ

ولی اون یه بچه داره و بیست ساله متاهله و پولدارن ولی بنده خدا همش مریضه افسردس اینگار 

2706