2733
2739
عنوان

جاریتون سرتره یا شما؟!🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 112 پست

ما چهار تا جاری هستیم یکیشون کارمند.اصلا ارایش نداره ولی سفید وخط ورژ خدایی داره مهربون خوشکل با ادب حجاب کامل از همه نظر خوب

یه جاریم خوشکل البته همیشه ارایش کامل و مژه و... و خونش همیشه تمیز

یه جاری دارم اچار فرانسه همه.زرنگ خونش همیشه مرتب

خودم حجاب کامل سرم گرمه کار خودمه.قیافه ام هم خوبه.اشپزیم خوبه.بقیه غیر از خواهر شوهر همه دوستم دارند

ولی جاری کارمندم از همه سرتره

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
نه بابا بگو راحت باش

شوهرشو میزنه دست به زن داره.حروم خوره. خیانت دیده و خیانت کرده. دروغ گو در حد لالیگا . بد دهن به کوچیک و بزرگ پیرو و جوون فحش و بدو بیراه میگه.   واااااای از روزی که جلوش یه عطسه کنی بیچاره میکنه آنقدر پست سرت حرف میزنه تهمت میزنه که نگوووووو .

حالی به حالیه یه روز سلامت میکنه یه روز سلام نمیکنه. یه تلگرام منو هک کرد.حالا من اصلا شمارشو ندارم محلش نمیدم.شوهرم ازش متنفره میگه باهاش حرف نزن.

دستش کجه......

بی حیا آنقدر حرفای زشت میزنه حرفای زنونه تو جمع میزنه همه میخوان آب شن از خجالت

یعنی اینجوری بهتون بگم همه ازش متنفرن به همه زخم زده. اگه بگه الان شبه مطمئن باش که روزه.هرررررچی خصلت بد توی آدماست تو وجود این زن جمع شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرشو میزنه دست به زن داره.حروم خوره. خیانت دیده و خیانت کرده. دروغ گو در حد لالیگا . بد دهن به کوچ ...

چه جوری تحمل میکنی

رفت و امدتون زیاده؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
همین ک هر شب چشماش خیس نیست همین ک حسرت هیچی ب دل نیست همین ک عصه نون فردا رو نداره همین ک ت غربت ...

انشاءالله خدا یه بچه سالم بهت بده اصلا ناراحت نباش ناامیدانه حرف نزن نیم پر لیوانتو ببین خودتو هم مقایسه نکن خیلی ها درون‌گران و کسی نمیفهمه چه درد و غمی تو دلش داره یا نداره ولی ما آدما همیشه ظاهرو میبینیم 

2731
حسودی برا وقتی ک بتونی باهاش رقابت کنی وقتی خدارو ت تیمش داره میکشی کناره فقط نگاه میکنی تنها حسرت م ...

دلش که خیلی خوبه

طوری که برادر شوهرم سالها رنگ‌خانوادشو ندیده

ولی خب خدا هم‌آدمهای بی حیا رو بیشتر دوست داره

چه جوری تحمل میکنی رفت و امدتون زیاده؟

سالی یه بار نهایت دوبار. اصلا نگاشم نمیکنم الان  ده ساله فقط سلام احوال پرسی. هیچ وقت باهاش حرف نمیزنم.یعنی نمیتونم که حرف بزنم.مثلا بگم سرم درد میکنه سریع میگه فکر کنم سرطانی چیزی داری. بگم گرسنه سریع میره پشت سرم میگه فکر کنم شوهرش بهش پول و غذا نمیده خودش گفته همیشه گرسنه میمونم

فقط با من اینطوری نیست با همه اینطوریه. هیچ کس خوشش نمیاد باهاش حرف بزنه. منم جایی ببینمش انگار نمیبینمش

2740