2410
2553
عنوان

جاریتون سرتره یا شما؟!🙄

1986 بازدید | 112 پست

همانا خدا راستگویان را دوست دارد...

بگید از چه لحاظ و جهاتی

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

قطعا خودم

مجردم

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چهارتامون در ی حد هستیم از لحاظ قیافه 

ولی خب اونی ک سنش بیشتر ب طبع چهرش شکسته تر شده .

ولی از لحاظ تیپ و هیکل فقط خودمون سرم ازشون 

خودشونم میدونن اینو 

من قول دادم ب خودم از این ب بعد فقط خودم حواسم ب خودم باشه ولاغیر ....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فقط چند روز دیگه مونده ب هدفم  
2714

ازین الفاظ بدم‌میاد

سر تر یعنی چی

ملاک ارزشمندتر بودن آدما چیه

چهره؟ پول؟ خانواده؟ موقعیت اجتماعی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
نمیدونم از لحاظ خوشگلی من  ولی نمیدونم چرا شوهرم همش به یکی از جاریم توجه میکنه .الانم سره همی ...

توجهش چجوریه؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
من و نمیدونی همین سر بودن چه بلاهایی سرم‌آورد 

کاش بگی که چی شد

2706